Травневі свята в Україні: на скільки банки візьмуть вихідний

поділитись
Буде чотири офіційних вихідних

Буквально днями Національний банк України (НБУ) оприлюднив регламент роботи системи електронних платежів НБУ та банківської системи України в зв'язку з травневими святами.

Про це повідомляє прес-служба на офіційному сайті регулятора.

Так, відзначається, що всього у кінці поточного – початку наступного місяця буде чотири офіційних вихідних. Наступного тижня банки не будуть працювати 30 квітня і 1 травня. За понеділок 30 квітня банки будуть відпрацьовувати в суботу, 5 травня.

Дивіться календар робочих днів банківської системи

Крім того, вихідним буде 9 травня – День перемоги над нацизмом у другій світовій війні.

Ще один неробочий день – понеділок 28 травня. Цей день є вихідним, оскільки 27 травня Україна відзначає державне і церковне свято – Трійцю.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що українці з нетерпінням чекають травневих свят. В уряді пообіцяли громадянам рекордну кількість вихідних у травні. Мінсоцполітики вже встановило, що українці будуть відпочивати: у вівторок, 1 травня, в середу, 9 травня, а також у понеділок, 28 травня 2018.

Для забезпечення раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування, Кабмін вирішив перенести робочий день на одну з субот.

Так, 1 травня 2018 (День праці) випадає на вівторок, значить, понеділок, 30 квітня, також буде вихідним. Робочий день переноситься на суботу, 5 травня, при цьому він скорочено на годину. Таким чином, українці отримають чотири вихідні поспіль - з суботи 28 квітня по вівторок 1 травня включно.

Також ми писали, що погода вирішила випробувати психіку українців і приготувала чергові випробування перед довгоочікуваними травневими святами.

Згідно з прогнозом синоптиків, показання стовпчика термометра коливатиметься від 12 до 19 градусів тепла.

Дощі розпочнуться з західних та східних областей. З вівторка вже буде поливати всю Україну. Далі на кілька днів на Сході ненадовго вигляне сонечко. Ближче до суботи небо знову насупитися, кажуть фахівці.

Автор матеріалу: 
Анна Зущик
Теги: 
травневі свята, вихідні, банк, НБУ
Окупанти намагалися відбити Південне (Чигирі) - населений пункт, який зовсім нещодавно звільнили
0
0
08:49 22.05.2018
Вихід України з СНД та газова атака на школу. Будь в курсі
0
0
08:45 22.05.2018
У Києві 22 травня без опадів
0
0
08:10 22.05.2018
Нові правила отримання пенсії вступлять в силу з 1 червня
0
0
07:40 22.05.2018