У Харкові лікар не захотіла лікувати хвору дитину.

Ситуацію описала в мережі батько дитини Євген Насонов. "Разом зі своєю дитиною, у якого температура весь попередній тиждень була 38-39, прийшов на плановий огляд до лікаря в дитячу поліклініку. Після того як на огляд до нашого закріпленому лікаря не потрапили через її хворобу, пройшли огляд у іншого лікаря в цій ж поліклініці ", - написав Насонов.

Лікар виміряв температуру, подивився горло і сказав, що дитина здорова.

"В результаті твердження лікаря мене вразило:" Ваша дитина цілком здорова, ми закриваємо лікарняний вашій мамі, нехай прийде отримає лікарняний лист ". Я природно заперечив на це висловлювання. Лікар без докорів сумління на моє заперечення відправила мене до завідуючої поліклінікою", - повідомив Насонов.

Після батько викликав наряд поліції і написав заяву за некоректну поведінку, за образу, за недотримання графіка прийому громадян, за відмову в огляді дитини, а також за непрофесіоналізм.

Популярні новини зараз
Кирило Буданов пояснив, чи варто чекати наступу з Білорусі Через постійні відключення платіжки за світло рахуватимуть по-новому: що зміниться для українців У Німеччині готувався державний переворот: планувався збройний напад, десятки затриманих, причетна Росія Три знаки Зодіаку, які потраплять у справжню зимову казку: хто купатиметься у святковому настрої, романтиці та гармонії
Показати ще

У мережі користувачі гнівно відреагували на таку поведінку лікарів.

У Кривому Розі фельдшер швидкої приїхала на виклик зовсім п'яною

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що популярний препарат Singulair, який виписують астматикам, призводить до суїциду.