Кабінет міністрів спрогнозував економічну ситуацію в Україні на період з 2018 по 2020 роки.

Про це повідомляє "Сегодня". Уряд обнадіює зростанням ВВП країни, зниженням інфляції і зростанням зарплати, рівень якої випередить зростання цін.

Основою прогнозу стали розрахунки Мінекономрозвитку і торгівлі. У документі не вказується можливий курс гривні. Але фінансисти вважають, що національна валюта до 2020 року може зміцнити свої позиції, якщо не буде форс-мажорів всередині країни. Цьому посприяє перебудова економіки і зростання експорту.

У Кабміні вважають, що показник ВВП виросте за період з 3% до 4%. Рівень зарплат, згідно з розрахунками, підвищитися в 7 тисяч гривень до 10,5 тисяч.

Популярні новини зараз

Керівниця "ПриватБанку" обчистила українців на 8,2 млрд - оголошено в розшук

Сміливий баран прийшов "здаватися" в СБУ, але його вигнали

Помер найстаріший актор світу Норман Ллойд, йому було 106

Українці влаштували дику гулянку на кладовищі в поминальні дні: шашлики серед могил

Показати ще

Якщо врахувати, що інфляція за 2017-2020 роки очікується в межах 35-36%, це означає, що і реальні доходи працівників збільшаться на 14-15%.

Прогнозується також падіння безробіття в країні і щорічне збільшення експорту товарів, послуг. Виросте в зазначеному періоді показник імпорту, а темпи зростання випередять експорт. Його обсяги складуть 300-500 мільйонів доларів.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, українці стали відмовлятися від долара і несуть свої заощадження в обмінники.