Кабінет міністрів спрогнозував економічну ситуацію в Україні на період з 2018 по 2020 роки.

Про це повідомляє "Сегодня". Уряд обнадіює зростанням ВВП країни, зниженням інфляції і зростанням зарплати, рівень якої випередить зростання цін.

Основою прогнозу стали розрахунки Мінекономрозвитку і торгівлі. У документі не вказується можливий курс гривні. Але фінансисти вважають, що національна валюта до 2020 року може зміцнити свої позиції, якщо не буде форс-мажорів всередині країни. Цьому посприяє перебудова економіки і зростання експорту.

У Кабміні вважають, що показник ВВП виросте за період з 3% до 4%. Рівень зарплат, згідно з розрахунками, підвищитися в 7 тисяч гривень до 10,5 тисяч.

Популярні новини зараз

Молода львів'янка впала в кому на відпочинку в Туреччині, вдома ридають діти: "Терміново, допоможіть!"

На Прикарпатті мисливські пси розірвали п'ятьох беззахисних малюків, страшне видовище

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

У львів'ян відберуть автівки на дизелі

Показати ще

Якщо врахувати, що інфляція за 2017-2020 роки очікується в межах 35-36%, це означає, що і реальні доходи працівників збільшаться на 14-15%.

Прогнозується також падіння безробіття в країні і щорічне збільшення експорту товарів, послуг. Виросте в зазначеному періоді показник імпорту, а темпи зростання випередять експорт. Його обсяги складуть 300-500 мільйонів доларів.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, українці стали відмовлятися від долара і несуть свої заощадження в обмінники.