У Кам'янці-Подільському відбулась Міжнародна науково-практична конференція, присвячена розмінуванню акваторій.

Про це повідомляє сайт People’s Project.

Учасники "Школи військових водолазів" показали блискучі результати у розміновуванні боєприпасів, які знаходяться на дні водойм.

На сьогоднішній день дана тема являється досить гострою, адже все узбережжя та прісні водойми тимчасово підконтрольних бойовикам територій всіяні боєприпасами та мінами.

За даним саперів, на розмінування Донбасу піде щонайменше 15 років.

Популярні новини зараз
"Ніхто, і звати ніяк", - у ЗМІ розкритикували ведучу Катерину Соляр за "використання образу патріотки для власної монетизації" ПриватБанк може оштрафувати майже на 100 тисяч гривень Нові правила оплати та передачі показників: "Нафтогаз" попередив споживачів Зміни у зимових канікулах: як будуть відпочивати школярі
Показати ще

У конференції також взяли участь представники Литви та Канади.

Помітний стрімкий прогрес Збройних Сил України у питанні підводного розмінування, адже ще рік назад не було чіткої стратегії та системного бачення.

На сьогоднішній день цивільні та військові підводники України працюють злагоджено, об'єднуючи знання та зусилля.

Як повідомляв портал "Знай.ua", гвардійці гучно відзначили річницю створення підрозділу.