Україна піднялася на одну позицію в рейтингу правозахисної організації "Репортери без кордонів". Тепер вона займає 101 місце з 180 країн світу. Про це повідомляється на сайті "Репортери без кордонів".

"Українська влада здійснила низку важливих реформ з часів революції 2014 року, включаючи закони, за якими ми можемо знати, хто є власником ЗМІ і про доступ до публічної інформації. Однак, ситуація з журналістикою в Україні в цілому залишається досить нестабільною. Потрібно ще багато змінити, щоб обмежити олігархічний тиск на ЗМІ", – вважають в організації.

Крім цього, дослідники відзначають, що ситуація зі свободою слова в Україні має нестабільний характер через інформаційну війну з Росією і через наближення парламентських і президентських виборів в 2019 році.

Популярні новини зараз

Схудла Ані Лорак прикинулася дівчинкою-підлітком: "Вам точно 42?"

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

Розпатлана Брежнєва без макіяжу здивувала мережу, "справжнє обличчя" дружини Меладзе: "Я оф*генна"

Показати ще

Відзначимо, що в минулому році Україна займала 102 позицію у такому рейтингу.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа"серед всіх європейських армій, яких регулярно порівнюють за силою і чисельністю, українці посіли 8 місце в топ-10.

Експерти складали індекс, беручи до уваги 55 різних факторів, серед яких кількісні та якісні показники особового складу та озброєнь, рівень фінансування, військовий резерв, кількість населення, логістика, географічне положення країни і навіть наявність природних ресурсів.

Нагадаємо, Україна за рік піднялася на 19 позицій і зайняла 80-е місце в рейтингу найбільш привабливих громадянств, і все це завдяки введенню безвізового режиму з Євросоюзом.

Як повідомляє компанія, Грузія і Україна стали країнами, де за рік зростання цінності громадянства було найбільш помітним. Вони піднялися в рейтингу на 20 і 19 позицій відповідно.Основна причина — отримання безвізового доступу в країни Шенгенської зони.

Вперше за останні 5 років очолила рейтинг Індексу громадянств світу Франція, тоді як Німеччина опустилася на друге місце.

Перелік країн у першій десятці практично не змінився: Ісландія, Данія, Нідерланди, Норвегія, Швеція, Фінляндія, Італія, Ірландія, Швейцарія, Австрія.