Трохи екзотики: українцям загрожує тропічна лихоманка

поділитись
Чоловік звернувся до лікарів через підвищення температури тіла

У Харкові зареєстровано другий в 2018 році випадок захворювання на малярію.

Як йдеться в повідомленні Державного закладу "Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України", зареєстрований 2-й завізний випадок малярії у громадянина України, який перебував у зв'язку з професійною діяльністю в країнах Африканського континенту (Демократичній Республіці Конго та Республіці Уганді).

Чоловік звернувся до лікарів через підвищення температури тіла до 38 градусів і слабкості, він був госпіталізований з підозрою на малярію.

"У ході клінічного дообстеження хворого підтверджений діагноз малярія, середньої тяжкості та призначено відповідне лікування. У вогнищі, за місцем проживання хворого, фахівцями ГУ "Харківський ОЛЦ Моз України" проведено епідеміологічне розслідування і введено комплекс протиепідемічних заходів", - зазначається в повідомленні.

Малярія в Україне

Раніше портал "Знай.иа" повідомляв, що жителі Землі споконвіку зазнавали страшних епідемій, які несли безліч життів. Чума, лихоманка та інші віруси раз у сторіччя обов'язково проявляли себе і викликали масові епідемії з летальним результатом.

З розвитком науки і технологій проблема несподіваного вірусного апокаліпсису не зникла. З кожним роком з'являються нові штами раніше невідомих хвороб, а деякі, здавалося б, вже добре вивчені, мутують до невпізнання.

Інфекцією, яка вбиває більше людей на планеті, вчені назвали вірусний гепатит: щорічно від нього помирають понад 1,3 мільйона осіб. Як передає Lancet, такі цифри озвучила у своєму щорічному звіті Всесвітня організація охорони здоров'я, вивчивши причини смертності громадян з 147 країн світу за останні сорок років.

Причому в більшості випадків носії гепатиту вмирали не стільки від самого вірусу, скільки від його наслідків – цирозу печінки і раку.

За словами президента Світового альянсу по боротьбі з гепатитом Чарльза Гора, отримані дані не так здивували їх, як розлютили. Подібна ситуація склалася із-за того, що боротьба з цим вірусом ніколи не входила в політичні пріоритети провідних країн світу, а також тому, що не існує яких-небудь глобальних систем для фінансування подібних проектів

Автор матеріалу: 
Александр Титаренко
Теги: 
хвороба, дієта, малярія,
Зокрема, вона спростовує думку про те, що це нібито спадкова хвороба
0
0
15:24 20.07.2018
Мати погрожувала, що вистрибне разом з сином та донькою
0
0
14:48 20.07.2018
РосЗМІ активно розтиражували новину: уїдливі коментарі полилися рікою
0
0
14:24 20.07.2018
Рятувальники шукали рибалку більше доби, на щастя, чоловіка знайшли, але не там де планували
0
0
13:59 20.07.2018
Два роки тому 20 липня 2016 року, в Києві був убитий журналіст – Павло Шеремет
0
0
13:52 20.07.2018