Попри військове протистояння на сході, українці досі їздять на заробітки до Росії. Таку дивну тенденцію помітили наші прикордонники: вони запевняють, що останнім часом навіть побільшало тих, хто готовий гнути спину на благо північного сусіда. Але причини у кожного різні.

Про це повідомляє "Стіна".

Якщо вірити офіційній статистиці, то протягом першого півріччя до РФ виїхали на 56,1% більше, ніж за попередній період (всього 2,67 мільйона осіб). Припускають, якщо подібна тенденція утримається, то за короткий час ця цифра виросте до 5 мільйонів.

До початку російської агресії 2013 року охочих перетнути кордон було 6,2 мільйона, але збиралися туди не тільки працювати, а переважно до родичів, на концерти та екскурсії.

Популярні новини зараз

Пий і худни: відомий лікар вивів формулу спалювання зайвої ваги за допомогою двох чашок кави  

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Показати ще

Те, що українці не перестали їздити до Росії, підтвердили й в "Укрзалізниці" – наприклад, у потягу №24 рейсу Київ - Москва залишилося всього кілька вільних місць, квитки на інші розпродано. В авіакомпанії "Белавіа" також зазначили, що у напрямку Київ - Мінськ та Мінськ - Москва заповнюваність складає до 90%.

Експерти пояснюють це тим, що наші співвітчизники шукають додаткової можливості заробити, а до Польщі потрапити не завжди виходить. Зокрема, йдеться про пілотів, будівельників, архітекторів, нянь, водіїв.

Як повідомляв портал "Знай.ua", оприлюднені нові правила перетину українського кордону іноземцями.