Український письменник Сергій Жадан песимістично налаштований щодо війни на Донбасі.

Про це він написав у блозі, передає ТСН.

"Це досить непростий час. Час нескінченної війни. Час, коли надії на мир витісняються тривогою і втомою. Ну, дійсно, хто сьогодні може твердо і чітко сказати, коли закінчиться війна? Хто може бути впевнений, що вона закінчиться, скажімо, завтра? Так ніхто. Думаю, навіть ті, хто її почав - тоді, три з половиною роки тому - теж ні в чому не впевнені. ні в чому, крім своєї безкарності ", - написав Жадан.

"Доводиться жити з розумінням того, що живеш не в найкращі часи. Однак відмовитися від них - від цих часів - все одно не можеш", - зазначив письменник. Тому українцям доводиться жити з розумінням того, що завтра нічого не закінчитися.

Популярні новини зараз

Сергія і Сніжану Бабкіних підловили на нещирості: "Переграєте"

Вагітна дружина Віктора Павлика поскаржилася на проблеми зі здоров'ям: "Доведеться прокапатися"

ПФУ перерахував пенсії українців: кому і скільки доплатять у березні

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Показати ще

"Як будуть говорити про ці часи? Як про драматичні, безперечно. Як про трагічні. Можливо, як про героїчні. Зрозуміло, що героїка залишиться, знайде своє місце, стане обов'язковим елементом, можливо навіть - загальним місцем. Зате, чи будемо ми пам'ятати про цей час, як про час швидкому, стрімкому, такому, за яким важко було встигати, яке рвалося вперед, ламаючи все навколо? Не знаю, час покаже", - написав Жадан.

Жадан про Донбас

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що українців спершу слід звільнити на окупованому Донбасі і лише після цього запускати в регіоні деоккупаціонную програму. Крім того, судити потрібно тих, хто зі зброєю в руках вбивав своїх співвітчизників.