В Маріупольській школі розгорівся скандал через новий туалет. Батьків та дітей обурив ремонт за мільйон.

Про це розповіла активістка громадського сектора Маріуполя Інна Юр'єва на сторінці в Facebook.

Жінка опублікувала фото цього "відремонтованого приниження людської гідності".

"Я сподіваюся, в учительських туалетах теж відкриті кабінки? Маріуполь, 2017 рік. Школа №3… Щоб ви всі потонули в цьому сортирі - починаючи від директора і закінчуючи мером", - написала активістка.

Популярні новини зараз
Мрія кожної жінки: Оля Цибульська показала галантного чоловіка, який готує їй сніданки і цілує вранці Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" Володимир Зеленський поставив крапку в скандалі з Польщею, Федишин і компанією на Євробаченні: "12 сьогодні і назавжди" Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх"
Показати ще

На фото видно, що навіть сам мер міста прийшов подивитись та оцінити роботу підлеглих. Однак, напевне, не помітив, що з туалетом щось не так. У санвузлі кабінки відкриті.

Користувачі мережі не розуміють, як можна так ставитись до дітей. Вони назвали побачене "совком", єдине, що раніше таке дешевше коштувало.

Однак мер Маріуполя Вадим Бойченко іншої думки. Після відвідин однієї із шкіл, він залишився, очевидно, задоволеним результатом.

"Ми міняємо підходи до гігієни в навчальних закладах, капітально ремонтуючи санвузли в школах. Цій проблемі не приділялося уваги з моменту відкриття шкіл. Це дорого, але проблему необхідно вирішувати. Ми хочемо, щоб нашим дітям було комфортно навчатися в школах, а головне безпечно для їх здоров'я", - сказав він.

Люди, підкреслюють, що такими кроками нам до Європи далеко, коли влада не враховує жодні європейські норми та цінності.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у школах незабаром зміниться метод навчання точним наукам і з'явиться новий предмет в навчальній програмі. Планується об'єднати в один предмет фізику, хімію, біологію та географію.