Україна відключила подачу електроенергії на непідконтрольні Києву території на Донбасі через борги, які накопичилися за три роки.

Як пише місцеве видання, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука пояснив, що в Мінську це питання неодноразово піднімалося. Однак представники бойовиків нічого не робили.

"В результаті через борги, через те, що протилежна сторона відмовляється надавати будь-якої прийнятний механізм розрахунків, було прийнято таке рішення", - сказав Тука.

За його словами, місцевому населенню буде достатньо електроенергії, яку виробляють місцеві станції і яка поставляється з Росії.

"Енергетики кажуть, що в результаті не зовсім розумних дій наших блокувальників ми втратили контроль над Зуївської і Старобешівської станціями, плюс ті потоки електроенергії, які отримують терористи з боку РФ, цих обсягів цілком достатньо для того, щоб забезпечити мирне населення електроенергією", - зазначив чиновник.

Популярні новини зараз

Наташа Корольова слізно просить про допомогу: атрофія рук і ніг, часу обмаль

У Києві відкрили суперлікарню для пацієнтів з коронавірусом: "Не ремонтували півстоліття"

Груди Слави Камінської ледь не вискочили з розкішної сукні: "Благородна краса"

Мальовниче село пропонує 50 тисяч доларів за переїзд на пмж: чудовий варіант молодим людям

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що бойовики отримали додаткову зброю з Росії. На Донбас пригнали півтора десятка бойових машин піхоти.

СохранитьСохранить