Україна відключила подачу електроенергії на непідконтрольні Києву території на Донбасі через борги, які накопичилися за три роки.

Як пише місцеве видання, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука пояснив, що в Мінську це питання неодноразово піднімалося. Однак представники бойовиків нічого не робили.

"В результаті через борги, через те, що протилежна сторона відмовляється надавати будь-якої прийнятний механізм розрахунків, було прийнято таке рішення", - сказав Тука.

За його словами, місцевому населенню буде достатньо електроенергії, яку виробляють місцеві станції і яка поставляється з Росії.

"Енергетики кажуть, що в результаті не зовсім розумних дій наших блокувальників ми втратили контроль над Зуївської і Старобешівської станціями, плюс ті потоки електроенергії, які отримують терористи з боку РФ, цих обсягів цілком достатньо для того, щоб забезпечити мирне населення електроенергією", - зазначив чиновник.

Популярні новини зараз

Брежнєва на яхті показала, як відсвяткувала 58-річчя Меладзе: "Дізналися про трагедію"

Молодий патрульний загинув у ДТП на мотоциклі, сумує вся Україна: залишилася дружина і двоє дітей

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що бойовики отримали додаткову зброю з Росії. На Донбас пригнали півтора десятка бойових машин піхоти.

СохранитьСохранить