Депутат Держдуми Росії Микола Валуєв зустрівся з ватажком терористичного угрупування "ДНР" Олександром Захарченком, що викликало обговорення в мережі.

Фото із зустрічі сам Валуєв опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Як відомо, Валуєв є боксером-професіоналом у важкій ваговій категорії і має зріст 2 метри, 13 сантиметрів, через що Захарченко біля нього здається дуже маленьким.

"Багато про що поговорили. Про історію. Про людей. Про Батьківщину. Залишилися тільки позитивні емоції від спілкування. Радий знайомству з Захарченком Олександром Володимировичем", - прокоментував фото Валуєв.

"Фігасє, друга людина-гном? Нижче зростом тільки Губін...", "Бібо/Бобо два довба...", - відгукнулися користувачі мережі.

Варто відзначити, що раніше у соціальних мережах в черговий раз висміяли фотознімок ватажка терористичної ДНР Олександра Захарченко. Фото, яке було зроблено під час виступу бойовика на заході з нагоди 9 травня, опубліковано в Twitter.

Популярні новини зараз

Мільйонне місто завалило снігом посеред літа: природний катаклізм приголомшив світ

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Хто Могила, а хто Жмур: справжні прізвища Каменських, Дантеса, Анатоліча, Кароль та інших зірок

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Показати ще

"Ракурс. Таке відчуття, що на палю посадили", - наголошується в коментарі під зображенням.

Раніше в мережі припустили, що Захарченко побоюється людей, що живуть на окупованих територіях, так як постійно знаходиться в оточенні охорони, на значній відстані від інших людей. Так, у мережі викликало бурхливу реакцію фото Захарченка з дівчинкою, яких обступили близько десятка охоронців.

Треба сказати, що безглуздість Захарченко 9 травня знатно повеселила користувачів соцмереж. Юзери підняли на сміх ватажка терористів так званої "ДНР" Олександр Захарченко за його новий безглуздий образ. Фото опублікував місцевий блогер під ніком Necro Mancer.

"Лідери "Оплоту Донбасу" Захарченко та Тимофєєв після присяги молоді "Оплоту" на вірність", — йдеться у підписі до фотографії.

У той же час користувачі мережі поспішили висміяти "сумне обличчя" Захарченко.

"Курям на сміх", "Куромаршал бройлерних військ", "А де він такі значки купив?", "За удар головою третього рангу", "Та він навіть руку тримає, як істинний торговець стегенцями", "Може він кондуктором влаштувався?", — пишуть користувачі.

Крім того варто відзначити, що в інтернет виклали дивне відео, на якому відображені російські співаки під час концерту до 9 травня в так званій "ДНР".

На відео засвітилися один з учасників групи "Агата Крісті" Вадим Самойлов, співачка, яка підтримує бойовиків, Юлія Чичеріна, Джанго, Олександр Ф. Скляр, і звичайно ж ватажок донецьких терористів Олександр Захарченко. Про це стало відомо завдяки викладеному відеозапису.

Відповідне відео на YouTube опублікував російський письменник та сепаратист Захар Прилєпін.

"Гудки тривожно загули, народ біжить густим натовпом. А молодого коногона несуть з розбитою головою. Прощавай, Маруся плитова і ти, братику стовбуровий, тебе я більше не побачу, лежу з розбитою головою", - співає Захарченко.

Це слова з пісні "про коногона" з радянського фільму "Велике життя".

Користувачі мережі відреагували коментарями.

"Збіговисько фашистів". - написав мешканець 3000. "Столицю РФ перенести в Донецьк і нехай РФ перетвориться в одне велике "ДНР", - відреагував Вася 1990. "Відвертий розгул фашизму в Донецьку, влаштувала фашистська мерзота з Рашастана", - написав Микола Миколайович.

День перемоги в гостях у Захара Прілепіна. Донецьк. Олександр Захарченко співає.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Ярош назвав ліквідаторів "Мамая".