Соціальну рекламу цифрового телебачення, яку крутять по всім телеканалам, напевно, хоча б раз бачив кожен українець. Виявляється, головний герой ролика, який мільйони українських телеглядачів бачать кожен день, є шанувальником "ДНР".

Про це стало відомо з поста вокалістки Донецького музично-драматичного театру і викладача співу Елеоноры Борисової, яка певний час працювала разом з ним в одному театрі в Донецьку.

"Міша сьогодні говорить: ""По українським телеканалам постійно крутять рекламу з Мішею Бовдуем. Це мій колишній колега, працювали в одному театрі в Донецьку. Ми (донецькі сепари) в Україну тепер ніколи не повернемося, після того, що вона з нами зробила, ми її ніколи не пробачимо", - розповіла Борисова.Відзначимо, що даний рекламний ролик був схвалений Нацрадою з питань телебачення і радіомовлення та транслюється на українських телеканалах під плашкою "соціальна реклама".

Популярні новини зараз

Александров Пікалов з "95 Кварталу" показав дорослого сина: став улюбленим футболістом батька

Пухнастий герой доставив на берег потопаючого бабака: прокатався на спині з вітерцем

"Зайка" Юлія "повернулася" до Міші Заливако після фіналу "Холостяка": "Проявив турботу і увагу"

Сумська розповіла, навіщо забезпечує 40-річну доньку разом з онукою: "Залишилася вдовою...я все їй дам"

Показати ще

Раніше інформаційний портал "Знай.uа", улюблениця мільйонів, народна артистка України Софія Ротару заробляє шалені гроші на закритих вечірках для російських олігархів. Таємницю заробітку Ротару розкрив концертний директор артистки Сергій Лавров.

Концертний директор розповів, наскільки значні заробітки легендарної співачки в Росії та Прибалтиці.
Лавров повідомив про те, що Софія Ротару регулярно дає 5-6 закритих концертів на місяць.

"Поки Софія Михайлівна продовжує працювати в різних містах Росії та Прибалтики на корпоративах. Замовників у співачки менше не стало! Ми ніколи не хвалилися, що у нас за 20 корпоративів в місяць. Але п'ять-шість, іноді десять закритих виступів в місяць є." - підкреслив концертний директор.

Також повідомлялося, що опальна співачка українського походження Аліна Гроссу представила свій новий альбом "Бас". Презентацію Гросу провела в Москві. Про це співачка заявила у своєму Instagram-акаунті. Повідомляється, що на презентації виступали кілька маловідомих російських виконавців. Нікого з зірок "вищого сорту" Аліна не запросила, або ж вони просто відмовилися до неї з'явиться.