Під час показової акції по висадці беріз, яка проходила під керівництвом Олександра Захарченко, ватажка так званої "ДНР", на відео було знята досить забавна деталь.

Про це повідомляє видання "Апостроф". Одного з лідерів "ДНР" помітили з великою плямою на штанях в області паху. На сторінці авторів публікації у соцмережі стверджується, що це був Олександр Тимофєєв, відомий також під прізвиськом "Ташкент". Він зараз так званий "в. о. заступника голови Ради міністрів "ДНР" і колишній міністр доходів і зборів" народної республіки".

Кадр зі штанами "Ташкента" можна побачити на 01:02 - відео:

Популярні новини зараз

Померла мати Федора Бондарчука, артистка Ірина Скобцева: зіграла в 60 фільмах і була улюбленицею публіки

На Львівщині три автівки не поділили дорогу, кров на узбіччі: понівечені тіла вирізали з купи металу

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Андрій Данилко зустрічається з власною "мамою", фанати в ауті: "Ходок по бабусям"

Показати ще

"У ватажка "ДНР" "Ташкента" відійшли води. Воно й зрозуміло, адже УкрДРГ всюди. :) А оператор який це зняв вже сидить на підвалі", – сміються над бойовиком автори публікації.

Інші користувачі добродушно припускають, що це "у нього "трудовий піт" проступив".

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" бойовики так званої ДНР перетворили футбольне поле знаменитої "Донбас-Арени" у пересічний речовий ринок. Крім барахолки, тут функціонує нічим не примітна виставка. На ній колабораціоністи пропагують серед населення засоби колективного та індивідуального захисту.

Протягом перших дев'яти годин проведення виставки її відвідали триста чоловік. Відсутності футбольних матчів і концертів на величезній арені ніхто з жителів Донецька не радий.