Кабінет міністрів не перестає дивувати українців. Вже в який раз там переглянули програму субсидій, і ось з цього вийшло. Якщо у вас є квартира площею 120 кв або будинок - понад 200, є машина, якої не більше 5 років - помахайте субсидії ручкою.

Цю інформацію повідомляє Факти ICTV.

Крім того, попрощатися з субсидією доведеться, якщо один з членів сім'ї перебуває на заробітках за кордоном. Хіба що він задекларує свої доходи і сплатити єдиний соціальний внесок.

Також відповідно до нової постанови, зміняться соціальні нормативи споживання газу.

За словами міністра соцполітики України Андрія Реви, система субсидій вчить людей економити.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський, Антон Геращенко і Денис Монастирський прокоментували розстріл солдатів у Дніпрі: "Якою треба бути мерзотою..."

"Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, хто догодив їй краще, ніж Еллерт: "Ми дивимося в одному напрямку"

Модельєр Андре Тан назвав справжніх "убивць стилю" для жіночих ніжок: "Вони вкорочують вам…"

Учасників "МастерШеф" змусили приготувати шедевр, поки горить маленька свічка: закінчилося сльозами та істерикою

Показати ще

"За останні чотири роки споживання газу скоротилося на 5 млрд. куб м в рік. Це дуже велика цифра, яка спростовує твердження, що система субсидій не розташовує людей до економії", - заявив він.

Колишній міністр ЖКГ Олексій Кучеренко додав, що ні в одній країні світу стільки людей не отримує субсидії, як в Україні.

"Власне, ціна на газ стала причиною шаленого зростання числа субсидиантов. Вони відкрили скриньку Пандори, 8,6 млн домогосподарств з 14 млн домогосподарств отримують пільги і субсидії. Це безпрецедентно, ні в одній країні світу такого немає. У Польщі 2% поляків отримують субсидії, в Естонії до 5% отримують субсидії, у Франції виключно на оренду житла дають субсидії. Кожна країна знаходить свій шлях. Основне навантаження йде на опалювальний сезон. Заклали монетизацію субсидій на осінь 2019 року, тобто, хтось інший буде розгрібати цю ситуацію", - підкреслив він.

Раніше портал "Знай.иа" повідомляв, що протягом червня у соцмережах почали масово з'являтися історії "жертв" нових правил отримання субсидій, які набули чинності з 1 травня. Знай.иа вирішили дізнатися, які категорії потребуючих українців, незважаючи на малі доходи, що підпадають під введені обмеження, отримавши відмову в оформленні пільгових тарифів, і чи є можливість повернути втрачену "госскидку".