Монетизація субсидій: українцям пояснили, хто виграє і чого боятися

поділитись
Монетизація субсидій є енергоефективною поведінкою з боку уряду

Програма оформлення монетизації почала діяти в Україні ще з 2017 року. Однак з нею було не все просто і зрозуміло. Так, за даними Кабміну в 2017 році з 7,4 мільйонів субсидованих монетизація була виплачена 1,5 мільйонам осіб. Її сума безпосередньо залежить від зекономлених кубів газу і кіловат електроенергії.

Новий закон: будуть виплати

Відтепер в Україні будуть перевіряти справжні доходи субсидантов і ті, хто приховує свої реальні можливості, будуть виключені з рядів. Наголошується, що нова реформа передбачає монетизацію субсидій на рівні домогосподарств. Так, економні українці зможуть отримувати виплати на свої рахунки.

Виплати субсидій зможуть отримувати комунальні підприємства, а з постачальниками енергоносіїв стануть розраховуватися "живими" грошима. При чому в цьому році виконавці послуг можуть самостійно вибирати постачальників енергоносіїв.

Чиновники зі свого боку пообіцяли здійснювати прозоре нарахування компенсацій за фактичні обсяги споживаних послуг. Гроші будуть надходити на рахунки підприємств-комунальників. Вони ж повинні розрахуватися цими перерахуваннями зі своїми постачальниками.

Всі зміни, як оголошується, покликані поліпшити діючу концепцію. Для того, щоб українцям дізнатися, чи варто звертатися за виплатою по системі "Монетизація субсидій в Україні" рекомендують звернутися в управління соцзахисту.

Дивіться: субсидії 2018, що змінилося

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" з 1 травня цього року в Україні почали діяти нові правила надання субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг. Тепер, щоб отримати бажані пільгові тарифи, українці повинні пройти відповідну перевірку на наявність в сім'ї автомобілю, яким менше 5 років, задекларованих стану від оренди майна, квартири в 120 квадратних метрів, будинки в 200 квадратів і інший список пунктів. Знай.иа дізналися про перші результати нових правил в дію.

Автор матеріалу: 
Кристина Бурдюгова
Теги: 
монетизація, субсидія, Україна, 2018
Збір урожаю плавно підходив до завершення
0
0
06:54 20.08.2018
Просте прохання може принести енергетичні проблеми у ваше життя
0
0
22:27 19.08.2018
Вчені знайшли спосіб дізнатися, скільки років проживе людина
0
0
21:33 19.08.2018
Порівняльні експерименти над мозком дали несподівані результати
0
0
16:24 19.08.2018
Згідно з традиціями давньої церкви, до яблучного Спасу було приурочено освячення різних плодів
0
0
14:45 19.08.2018