В Україні планують монетизувати пільги на проїзд у всіх видах транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах – вже відомо, скільки грошей отримають пільговики

Відзначимо, розмір компенсації щорічно повинні визначати обласні адміністрації (в Києві – Київська держадміністрація).

Станом на початок червня, в деяких регіонах вже визначилися з сумою, яку видаватимуть для оплати проїзду, повідомляє Рoliteka.

Наприклад, в Черкасах, якщо орган місцевого самоврядування підтримає рішення про надання пільг у грошовій формі, місцеві жителі будуть отримувати тільки 60 гривень.

У той час як в Харківській області вирішили розщедритися – розмір щомісячної компенсації складе 130 гривень. Цю цифру отримали множенням середньої вартості проїзду в області 4,33 грн на 30 поїздок.

Популярні новини зараз

Хлопчика змусили скупатися у крижаній ополонці при -26: дитина виривалася і плакала, але мама була невблаганною

Ті самі кадри з Тіною Кароль, коли зірка вийшла на сцену після новини про загибель коханого: "Це не кінець..."

Руслана Лижичко готується до поповнення у сім'ї? 48-річна співачка захотіла потішити чоловіка своєю маленькою копією

Тотальний локдаун в Україні: Денис Шмигаль зробив нову заяву про карантинні обмеження

Показати ще

У Львівській області також не поскупилися. В кінці квітня чиновники затвердили розмір щомісячної готівкової виплати в сумі 135 гривень. Для осіб, які мають право на пільги на міжміських маршрутах, розмір виплат збільшиться на 20%.

Після введення монетизації транспортних пільг в Ужгороді та області мінімальна сума виплат складе 120 гривень. Для тих, хто має пільги на проїзд – 144 гривень. Люди з інвалідністю I групи і діти з інвалідністю отримувати 240 гривень. Якщо вони навчаються або проходять реабілітацію – 480 гривень.

У Волинській області пішли за прикладом Черкас, мінімальна сума виплат все 69 гривень. Однак пільговики, які мають право на компенсацію проїзду в міжміському транспорті, буду отримувати трохи більше – 83 гривні на місяць, а люди з інвалідністю I групи і діти з інвалідністю – 166 гривень. Якщо вони навчаються або проходять реабілітацію – 332 гривень.

У Кіровоградській області обіцяють компенсувати 97,5 грн, в Миколаївській – 110 грн, Чернігівській – 112,5 грн, Вінницькій – 96,9 грн.

Що стосується столиці, то в Києві наразі не робили ніяких повідомлень з цього приводу.

Як повідомляв портал "Знай.ua", міністерство фінансів України має намір з 2019 року монетизувати видачу субсидій населенню.