Російського депутата внесли в базу сайту "Миротворця".

Головною причиною, чому Микола Валуєв виявився в чорному списку, є - за "свідоме порушення державного кордону України", а також "участь в пропагандистських акціях на території окупованого Росією Криму та відкрите виправдання російської агресії".

Багато разів Валуєва бачили на різних заходах в Криму. Наприклад, Валуєв відкривав лавку на оглядовому майданчику Таманського півострова в Росії. З цієї лавки можна дивитися тепер на будівництво Керченського моста.

Крім того, в лютому 2014 року, під час анексії півострова, Валуєв в компанії інших депутатів прилітав до Криму, щоб підтримати злочинну окупацію.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що російська актриса Анастасія Заворотнюк, яка отримала величезну популярність після виходу на екрани серіалу "Моя прекрасна няня", потрапила в базу злочинців українського центру "Миротворець".

Популярні новини зараз
Деяких українців можуть звільнити від мобілізації: названо категорії Вечірка рептилій: 60 новонароджених змій раптово виповзли з ванної орендованого будинку Надя Дорофєєва після розставання з Дантесом зізналася в сильних почуттях до Позитива: "Люблю і хочу" Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх"
Показати ще