За час збройного конфлікту на Донбасі в Міжнародному Комітеті Червоного Хреста не обійшлося без втрат в рядах своїх співробітників.

Про це повідомив глава делегації міжнародної організації Алан Ешліманн в інтерв'ю ZN.UA. Він сказав, що за час війни на сході України загинув один співробітник Червоного Хреста. Трагічний інцидент стався 2 жовтня 2014 року в окупованому Донецьку.

Більше, за його словами, ніхто з представників міжнародної організації не постраждав. Ешліманн розповів, що в комітеті серйозно ставляться до питань безпеки і суворо дотримуються їх.

"Ми завжди інформуємо обидві сторони, куди прямуємо. Навіть коли у нас є підтвердження безпеки, вранці ми здійснюємо контрольні дзвінки обом сторонам, щоб ще раз переконатися в цьому", - пояснив принцип роботи Червоного Хреста на Донбасі глава делегації.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в Червоному Хресті придумали стратегію, яка дозволить уникнути екологічної катастрофи на Донбасі і забезпечити регіон безперебійним водопостачанням.

Популярні новини зараз

Українцям "злили" переможця шоу "Танці з зірками": Олександра Зарицька піде без тріумфу

Укрзалізниця довела, що пасажири можуть "домовитися" без будь-яких сертифікатів: "Начальник вирішує"

Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська втратила дитину через лікарську помилку: "Довели напівмертву до пологів"

Микита Джигурда на шоу Максима Галкіна згадав про своє коріння та заговорив солов'їною: "Не помре дух України"

Показати ще