Світ стає все більш мобільним, ми вибираємо не тільки місце, де жити, де працювати, але і де народжувати дітей. Znaj.ua вирішив розібратися в новому соціальному явищі під назвою "натальний туризм".

Подорож, метою якої є народження дитини, пологи за кордоном – це і є натальний туризм. І такі поїздки стають все більш популярними серед українців. Найчастіше українські жінки вибирають для пологів клініки США. І не тільки через високу кваліфікацію американських лікарів і комфортні умови в госпіталях. Це також можливість відпочити, побачити нову країну, прожити найважчі місяці вагітності в м'якому приємному кліматі і ще – в якості бонусу отримати американське громадянство для дитини.

Пологи в США в плані цін одні з найдешевших, якщо порівнювати з іншими зарубіжними країнами. Щоб поїхати народжувати в Америку, знадобиться звичайна туристична віза. Багато жінок хвилюються, що не зможуть отримати американську візу через вагітність. Але самі по собі пологи в США не є протизаконними і давно вже стали частою практикою. Відмова може бути тільки в тому випадку, якщо ви вже народжували в США, але "забули" розплатитися за рахунками. За словами кураторки напрямку "Пологи у Майамі" компанії "Пілот" Євгенії Царьковой, хвилюватися і приховувати свою вагітність абсолютно не потрібно, досить лише довести консульському офіцерові свою фінансову спроможність.

Також потрібно подбати про те, щоб взяти нульові баланси від лікаря з госпіталю після пологів. Це важливо при перетині кордону на зворотному шляху і для повторного отримання візи у США.

Після народження дитині готується два пакети документів – американський і український. Адже всі діти, народжені на території США, мають право по народженню на американське громадянство.

Популярні новини зараз
Доведеться заплатити зі своєї кишені: водоканальники попередили з приводу лічильників ТЦК стануть "невидимками" для ухилянтів: про які повноваження говорять Як уберегти новий холодильник від постійних відключень світла: запам'ятай ці правила Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

Але все ж таки не треба забувати, що в "натальному туризмі" є і слово "туризм". Тому це відмінна можливість помандрувати, пізнати нову країну, відпочити. І повернутися додому з новою людиною.