Море кличе: 5 країн, де провести відпустку

поділитись
Кращі бюджетні варіанти відпочинку біля моря.

Літо зовсім близько. І якщо ви ще не встигли обміркувати, де провести літню відпустку, то наші поради вам допоможуть. Відпустка без моря - гроші на вітер, тож Znaj.ua разом з директоркою з туризму компанії Pilot Ольгою Горощенко підібрали кращі варіанти, де можна відпочити влітку біля моря. Тим більш, що жаданий безвіз з Європою вже ось-ось почне діяти.

Грузія

Тут і море в достатку, і сучасна архітектура, і стародавні монастирі, і мальовничі гори. А любителі гастро-турів не залишаться байдужими до місцевої кухні і вина.

грузия лето

Греція

Білосніжні будиночки з рудими дахами, смарагдове прозоре море, зграї човнів, свіжоприготовлена риба в меню - приблизно так багато хто уявляє собі відпочинок в Греції. І всі ваші очікування виправдаються на 200 відсотків.

греция море

Болгарія

Болгарія давно відома як курорт для сімей з дітьми - завдяки своїм нескінченним пляжам і неглибокому морю. Але тут всім знайдеться, чим зайнятися: тут є і заповідники, і стародавні руїни, і чудові кафе.

болгария море

Хорватія

Кілька років тому Хорватія стала місцем паломництва шанувальників серіалу "Гра престолів". Адже тут, у Дубровнику та інших містах, проходили натурні зйомки більшості епізодів фільму. Але навіть якщо ви з тих рідкісних людей, хто не бачив жодної серії "Гри престолів", Хорватія підкорить вас своїми пляжами, лісами, колоритними містечками і островами.

хорватия море

Чорногорія

З-за особливого середземноморського клімату узбережжя Чорногорії називаються ривьєрами. Тут є і піщані пляжі, і вкриті галькою. Є курорти, які підходять для сімей з маленькими дітьми, і багатолюдні міста з галасливими барами і ресторанами. І в надлишку - прекрасних пейзажів, які залишаться на ваших фотографіях.

черногория море

Автор матеріалу: 
Ольга Сотникова
Теги: 
подорожі, туризм, відпочинок на морі, літня відпустка, Греція, Чорногорія, Грузія, Хорватія, Болгарія
Подивіться на цих милих маленьких говорунів!
0
0
12:54 19.04.2018
Для тих, хто ще не знайшов ідеального партнера
0
0
11:04 19.04.2018
Дізнайтеся, хто може стукнути вас по голові під час сварки
0
0
10:34 19.04.2018
До 19 квітня зазвичай зацвітають яблуні
1
0
07:01 19.04.2018
Про мученика Єремія Римського відомо мало
0
0
06:11 19.04.2018