Дубровник та інші міста Вестеросу: де знімали "Гру престолів" в Хорватії

поділитись
Сьомий сезон близько. А ми подорожуємо по місцях зйомок ранніх епізодів.

Шанувальники «Гри престолів», затамувавши подих, чекають на вихід 7-го сезону серіалу. Щоб не витрачати час в очікуванні дарма, пропонуємо вирушити в подорож по місцях зйомок саги про Сім Королівств.

За словами директорки з туризму компанії «Пілот» Ольги Горощенко, тури по містах, де знімалися епізоди «Гри престолів», дуже популярні. І з виходом нових серій у фанатів з'являться і нові місця паломництва. Адже зйомки майже завжди ведуться на натурі, в реальних замках, парках, храмах.

А поки згадаємо, де знімалися перші сезони серіалу, і вирушимо в сонячну і овіяну романтикою старовини Хорватію.

хорватия игра престолов

Дубровник — Королівська Гавань

Дубровник – найвідоміший і найрозкішніший курорт Хорватії. У 17-му столітті місто пережило сильний землетрус, але середньовічна архітектура старого міста чудово збереглася. Не дивно, що це місце обрали для натурних зйомок серіалу в якості Королівської Гавані. Тут є і старовинні замки, і бруковані вулиці, і кріпосна стіна, що виростає прямо з моря.

На вулицях Дубровника знімалася і одіозна сцена покарання Серсеї, коли королеву-матір змусили пройти голою через все місто.

хорватия дубровник

Фортеця Ловріенац — Червоний замок

Через затоку від старого міста Дубровника на скелі височіє фортеця Ловріенац. У серіалі фортеці дісталася головна роль – резиденції короля андалов і перших людей, де і знаходиться горезвісний Залізний трон, за який точиться вічна боротьба.

Дендрарій Трстено — сад у Королівській Гавані

За 10 км від Дубровника знаходиться село Трстено, в околицях якого розташувався дуже красивий дендраріум. Ми радимо приїхати сюди, навіть якщо ви далекі від пристрастей саги. Альтанки, фонтани, статуї, акведук – вам сподобається тут прогулюватися, так само як леді Олені, Варису та іншим знатним мешканцям Королівській Гавані.

хорватия трстено

Спліт — Міерин

Деякі епізоди п'ятого сезону знімали у величному палаці Діоклетіана в Спліті, побудованому в 305 році н.е. римським імператором. Підвал палацу перетворився на підземелля, в якому тримаються дракони. А на вулицях Спліта «бездоганні» билися з Синами Гарпії. Цікаво, що костюми, які знімальна група привезла з собою для масовки, довелося перешивати, бо хорватам вони виявилися замалі.

хорватия сплит

Автор матеріалу: 
Ольга Сотникова
Теги: 
подорожі, туризм, Хорватія, Гра престолів, Дубровник, Спліт
Ці кадри змусять вас надриватися від сміху
0
0
13:21 24.04.2018
Антигерой точно нажахає вас
0
0
12:25 24.04.2018
Комусь варто змінити характер, іншим - готуватися до весілля вже зараз
0
0
11:09 24.04.2018