Харківські правоохоронці затримали банду небезпечних злочинців, які викрадали та вбивали людей.

Про це повідомила прес-служба Нацполіції у Харківській області.

"Робота над документуванням небезпечних злодіїв тривала не один місяць. На рахунку цієї групи чотири викрадення людей, чотири вимагання та одне вбивство", йдеться в повідомленні.

При затриманні у злочинців вилучили вогнепальну зброю, боєприпаси, боргові записки, документи на майно та підприємства, яким зловмисники заволоділи протиправним шляхом.

До складу злочинного угруповання входили 5 мешканців Харківської та Київської області віком від 30 до 60 років. При здійсненні протиправних дій зловмисники використовували посвідчення, зовні схожі на посвідчення правоохоронців.

Популярні новини зараз
Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція Чим менша пенсія, тим більше доплатять: кому з пенсіонерів пощастить у липні За кермо не всім тепер можна: які вікові обмеження запровадили для водіїв в Україні Українцям встановили обмеження: не вдасться перевезти через кордон
Показати ще

Окрім того, у вбивць виявилась цікава підбірка літератури. Наприклад, бібліотека видань одіозного лідера "ЛДПР" Володимира Жириновського, а також книги про організовану злочинність Харківської області.

Як повідомляв "Знай.ua", раніше у Києві затримали банду "гастролерів" з Росії, які пограбували місцевого підприємця.