15 листопада 2017 року у Києві в КВЦ «Парковий» вже вдруге відбудеться масштабний бізнес-форум Level Up Ukraine 2017.

Захід пройде за підтримки Міжнародної компанії ICF Legal Service і Асоціації платників податків України.

Як відзначають організатори, він об'єднає ключових гравців ринку українського і міжнародного бізнесу, інвесторів, регуляторів і експертів. А також стане новим майданчиком для спілкування між державою, підприємцями та інвесторами.

Другий рік поспіль увага бізнесу привертається до змін в міжнародному та українському оподаткуванні, змінам, що відбуваються в цій сфері і підготовці до них. На цей раз планується сконцентруватися на податкових і інвестиційних рішеннях для бізнесу і створити майданчик для відкритого діалогу між бізнесом, інвесторами і державою. Алея стартапів стане унікальним майданчиком для нетворкінгу і досягнення домовленостей.

«Найважливіше - ви отримаєте практичні поради« без води»: як вивести бізнес на новий рівень, як захистити активи, залучити інвестора і вийти на ринки Європи, США, Китаю і Арабських країн, використовуючи нинішню унікальну історичну можливість. Ви подивитеся на речі під іншим кутом, оцінете ситуацію зсередини, побачивши всю картину. Не забувайте, що будь-яка дискусія без конкретних рішень залишається тільки неефективним набором слів », - зазначила Керуючий партнер ICF Legal Service, віце-президент АППУ Наталія Ульянова.

Популярні новини зараз

Українців відправили в січневий локдаун: які обмеження почнуть діяти вже 1 березня

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Показати ще

Доповідачами Форуму стануть Артуро Бріс, професор IMD business school, Ніна Южаніна, голова комітету Верховної Ради з питань податкової і митної політики, Грігол Катамадзе, Президент Асоціації платників податків України, Валерій Омельченко, власник HUB 4.0, віце-президент АППУ, глава Комітету IT-технологій АППУ, Гіві Топчішвілі, засновник і президент 9.8 Group, Майкл Єгер, Генеральний секретар Європейської асоціації платників податків і багато інших.

В ході бізнес-форуму планується обговорити те, які зміни чекають бізнес в українському і міжнародному податковому полі; чи є у бізнесу шанс бути ефективним в умовах турбулентності; куди рухається капітал - приватний і інвестиційний; як змінюються правила, що впливають на його рух, і як бізнесу реагувати на ці зміни; пошук активів для інвестування і стартапи в пошуках інвестора; ринок майбутнього: яким він буде і до чого готуватися вже зараз і ін.

«Для нас, співорганізаторів форуму, головна мета полягає у вибудовуванні прозорих, довірчих взаємин, пошуку надійних партнерів і зведенні міцних мостів міжнародного співробітництва. Саме тому ви не почуєте порожніх слів і непотрібних порад. Пряма розмова і відверті відповіді на хвилюючі питання. Світовий досвід державних звершень, налагодження бізнес-зв'язків і підтримка інвестиційно-привабливих проектів - дещиця того, що ви отримаєте, відвідавши форум Ukraine Level Up 2017», - зазначив Президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе.

Відзначається, що учасникам Форуму буде доступний мобільний додаток, що забезпечить можливість стежити за подіями, коментарями і брати участь в обговоренні.

Вартість участі в заході - від 4 500 грн. Для участі командою передбачені корпоративні знижки, відзначають організатори. Більш детально про це можна дізнатися на сайті: http://levelupukraine.org

Акредитація ЗМІ: 067 930-06-69 appu.org.ua@ukr.net

Додаткова інформація: 0 800 211 685, http://levelupukraine.org