У Києві на повну потужність почав працювати найбільший в Україні центр з оформлення біометричних закордонних паспортів та ID-карт.

Перед цим центр працював два тижні в тестовому режимі За цей період удосконалили всі технологічні та логістичні процеси, пропрацювали нову спрощену схему прийому громадян.

Центр обслуговування громадян "Паспортний сервіс" Державного підприємства "Документ" розташований на третьому поверсі універмагу "Україна". Його загальна площею 1400 кв. метрів.

Тут люди отримують вже готові паспорти в дев'яти віконцях видачі. Для прийому документів, фотографування і зняття біометричних даних тут використовують 28 робочих станцій.

Відтепер центр зможе приймати в день до 1500 осіб. "Паспортний сервіс" функціонує за принципом відкритого простору і гарантує відвідувачам комфорт і насправді європейський рівень обслуговування.

На сьогодні в Україні діють 25 центрів, які щодня обслуговують близько п'яти тисяч громадян.

Популярні новини зараз

Українці голосують, пенсія може не прийти, в Азовському морі горить путінський танкер, а водії вже "святкують" - головне за ніч

Alyona Alyona звернулася до львів’ян із гнівною промовою: "Почніть із себе!"

Українців попередили про плани стихії на осінь і зиму: "Готуйтеся до спеки"

Українців відвідає бабине літо, синоптик порадувала прогнозом: "До +20"

Показати ще

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв, що в столиці незабаром відкриють додаткове відділення для видачі біометричних паспортів та та ID-карт.