У столиці незабаром відкриють додаткове відділення для видачі біометричних паспортів та та ID-карт. Це дозволить зменшити черги та полегшити процес оформлення.

Про це на сторінці у Facebook повідомив прес-секретар підприємства "Документ" Володимир Поліщук.

За його словами, новий "Паспортний сервіс" почне працювати з 12 серпня цього року.

Знаходитися він буде на третьому поверсі універмагу "Україна". Протягом робочого дня тут прийматимуть щонайменше півтори тисячі охочих оформити документи.

Популярні новини зараз
"За руки й за ноги": юрист назвав, скільки українців примусово мобілізують щодня ТЦК можуть прийти до ухилянтів вночі: нові підходи до мобілізації Спишуть з картки всі гроші: у ПриватБанку терміново звернулися до всіх клієнтів Замість 5000 — 9500 грн: українці можуть вдвічі збільшити пенсію - що треба знати
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", стало відомо, як багато українців вже встигли оформити документи нового зразка, а хто навіть не має наміру виїхати закордон.