У Києві невідомі напали та жорстоко побили лікарів другої київської районної лікарні. Вони перед цім відкрито заговорили про корумпованість свого керівництва.

Про це йдеться в розслідуванні журналістів "Слідство.Інфо". Невідомі мали при собі зброю. В результаті нападу лікар УЗД Юрій Лиска. Він відкрито розповів, що керівництво установи встановило "план" для співробітників.

Медики щомісяця, за його словами, мали збирати з пацієнтів певні суми. Потім всі кошти передавались керівництву медзакладу.

Лікар розповів, що спочатку начальству мали перераховувати 3 тисячі гривень. Але згодом "такса" почала лише зростати. Чоловік пропрацював в лікарні майже 9 років. Після такого викриття керівництва лікарні його швидко звільнили з роботи.

Крім Юрія Лиски, раніше постраждала лікар-стоматолог Наталія Проценко. Її жорстоко побили під стінами Деснянського райсуду.

Медики відкрито виступили проти вимагання коштів з пацієнтів і передали чиновникам журнал обліку платежів. Слідчі столичної прокуратури провели перевірку і її результат підтвердили інформацію, отриману від лікарів.

Проценко розповіла, що після викриття почала отримувати погрози від невідомих. Вони пригрозили влаштувати розправу над її дітьми.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в Україні запустили впровадження медичної реформи й обіцяють, що українці вже скоро відчують результати нововведення.