Стало відомо, що міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розгляне пропозицію проектування громадських туалетів для пасажирів на станціях метрополітену або біля входу до метро.

Відомо, що про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

"Питання наявності на станціях метрополітену туалетних кімнат, доступних для звичайних людей, не нове і періодично піднімається громадянами. Наскільки мені відомо, в Києві навіть створювали таку петицію, яку підтримало багато киян. Тобто запит у суспільства є", – каже Парцхаладзе.

За його словами також, проектування публічних туалетів на станціях метрополітену в державних будівельних нормах наразі не передбачено. Це пояснюється можливою небезпекою пасажирів, недопущенням закладання пожежно- та вибухонебезпечних предметів.

Популярні новини зараз
Пенсія за інвалідністю: скільки в 2024 році отримуватимуть українці з 3 групою Закочуйте рукави – ще доведеться попрацювати: кого з українців не відпустять на пенсію у 2024 році "Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей
Показати ще

"Тому зараз, оновлюючи ДБН щодо метрополітенів, ми вирішили також проаналізувати і це питання та розглянути пропозицію щодо введення нової норми, яка буде стосуватися можливості проектування туалетів на станціях метро чи при вході до них", — сказав він.

Він зазначає, що необхідно потрібно проаналізувати всі технічні можливості:

"Ключові критерії: необхідність, безпека і співвідношення щодо вартості. Можливо, на самих перонах станцій робити це буде складно технічно. Альтернативні варіанти – проектувати громадські вбиральні при вході у метро або в підземних переходах... У багатьох країнах Європи саме так і зроблено, наприклад, у підземках Лондона, Парижа чи Рима працюють такі туалети", – прокомментував заступник міністра.

Знай.uа нагадує, що у Херсонській області досить молода заробітчанка в селі Подо-Калинівка народила у громадському туалеті дитину. 17-річній мамі дуже пощастило, новонародженого встигли вийняти з глибокої вигрібної ями.

Також нагадаємо, нещодавно актор знявся у традиції старого Instagram: зробив селфи на айфон в громадському туалеті. Судячи з усього, актор перебуває в гарному настрої. Він підписав під фото, що снідає в одному з ресторанів.