В окупованому проросійськими бойовиками Луганську загострився збройний конфлікт між ватажком "ЛНР" Ігорем Плотницьким та відстороненим "головою МВС" Ігорем Корнетом. Озброєні люди оточили будівлю "міністерства".

Про це повідомляє "Стіна" з посиланням на журналіста Андрія Діхтяренко. Він зазначив, що "войнушки" відбуваються у самому центрі Луганська.

"У Луганську під управління "МВС" підігнали БТР, будівлю оточили озброєні люди, деякі з ручними гранатометами. Схоже, Корнет вирішив "оскаржити рішення суду" про звільнення з посади міністра", - повідомив Діхтяренко.

Він висловив занепокоєння, що в "процесі подання апеляції" можуть постраждати мешканці будівель навколо.

Координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук повідомив, що безпосередньо перед звільненням Корнет дав вказівку підлеглим йому підрозділам перейти на "посилений режим служби".

Популярні новини зараз

Юна донька російського олігарха померла від "передозу": мільярди не врятували

Бурхливе минуле Гройсмана більше не приховати: алкоголь, жінки, биті тачки та інші "пригоди" прем'єра

Як виглядає подружка Андрія Богдана: дівчина сірого кардинала України затьмарить Олену Зеленську

У справі про вбивство Комарова стався несподіваний поворот: копи "прикривають" душогуба

Показати ще

"Всім співробітникам "МВС ЛНР" було заборонено залишати свої робочі місця "аж до особливого розпорядження", організовані бойові чергування для можливого протистояння фізичному захоплення об'єктів "МВС ЛНР" підрозділами інших "силових відомств ЛНР", лояльних Плотницькому", - повідомив Тимчук.

В оточенні Плотницького ці заходи викликали резонанс з формулюванням про підготовку Корнетом "силового перевороту і захоплення влади". У той же час "МВС ЛНР" звернулося до ватажка "ЛНР" з відкритим листом, в якому висловили обурення звільненням Корнета і зажадали від Плотницького "компромісного рішення" даного питання.

Відео сепаратистських ЗМІ про озброєних людей у центрі Луганська

Як повідомляв портал "Знай.ua", Плотницкий підписав указ про звільнення з посади "міністра внутрішніх справ" Ігоря Корнета.