В Україні зберігається невтішна статистика по зарплатах. Найбільші борги за розрахунками з працівниками накопичили два регіони України.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики України. Лідерами, згідно зі статистикою на травень 2017 року, за заборгованістю виявилися підприємства Донецької та Луганської областей, а також заводи на окупованих територіях.

Загальна сума боргу, включаючи дані підприємств з непідконтрольних Україні регіонів, в порівнянні з квітнем зросла на 5,6% або на 115,4 мільйонів гривень. Загальний показник боргів досяг 2,185 мільярда гривень.

"З цієї суми борги в Донецькій і Луганській областях складають 355 200 000 гривень та 535,0 млн гривень відповідно. Майже 500 млн гривень, або 21,9% - це борги підприємств, що знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції", - пояснили структуру заборгованості в Міністерстві.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, на розгляд Верховної Ради винесли законопроект, який дозволить автоматично списувати борги з особистих рахунків українців.

Популярні новини зараз
У YASNO зробили термінову заяву щодо лічильників: що потрібно зробити споживачам Від каменя більше користі: українцям показали, що буде, якщо заряджати телефон "чужим" дротом У квартирі ніхто не живе, а плату за воду нараховують: "Київводоканал" підказав, як зупинити цей процес Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще