В Україні зберігається невтішна статистика по зарплатах. Найбільші борги за розрахунками з працівниками накопичили два регіони України.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики України. Лідерами, згідно зі статистикою на травень 2017 року, за заборгованістю виявилися підприємства Донецької та Луганської областей, а також заводи на окупованих територіях.

Загальна сума боргу, включаючи дані підприємств з непідконтрольних Україні регіонів, в порівнянні з квітнем зросла на 5,6% або на 115,4 мільйонів гривень. Загальний показник боргів досяг 2,185 мільярда гривень.

"З цієї суми борги в Донецькій і Луганській областях складають 355 200 000 гривень та 535,0 млн гривень відповідно. Майже 500 млн гривень, або 21,9% - це борги підприємств, що знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції", - пояснили структуру заборгованості в Міністерстві.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, на розгляд Верховної Ради винесли законопроект, який дозволить автоматично списувати борги з особистих рахунків українців.

Популярні новини зараз

Надя Дорофеєва відсвяткувала 31-річчя: найспокусливіші образи екссолістки "Время и стекло"

Багатодітна мама Анастасія Приходько звернулася до Бога у важливе свято: "Прошу тільки одного"

Пугачова несподівано зізналася про проблеми з Орбакайте - Примадонна без сил: "Коли помру..."

Jerry Heil розкрила правду про переїзд до Америки та співпрацю з продюсером Полякової Ясинським: "Я Лана Дель Рей"

Показати ще