Незаконний перетин кордону і подальший візит в окупований Крим обернуться для українських громадян місцем у розділі "Чистилище" центру "Миротворець".

Про це представники останнього повідомили на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Як це виглядає на практиці, продемонстрували, взявши для прикладу історію українських моряків. Вони підписалися на судно DENIZ,  зареєстроване на турецьку компанію, і сходили на ньому в окупований Севастополь у серпні 2016 року.

"Нагадуємо, громадяни України мають право вільно переміщатися по території України, але в умовах російської агресії вони можуть законно потрапити в окупований агресором Крим тільки через Каланчак, Чаплинку і Чонгар. А раз ці громадяни свідомо порушили закон, то вони потрапляють у "Чистилище" через незаконний перетин державного кордону України та як посібники окупантів у контрабанді товарів і вантажів з окупованої території в складі групи осіб", – йдеться в повідомленні.

"Миротворець" попередив, що буде встановлений кожен, хто погнався за заробітками і погодився на рейс на окупований півострів. Відповідно, прізвища цих людей поповнять базу центру.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", раніше "Миротворець" узяв на олівець керівника Театру кішок Юрія Куклачова. Той не тільки виступав у Криму після анексії, а й будує там Палац кішок.