У Національному антикорупційному бюро України (НАБУ) показали схему розтрати бюджету коштів при закупівлі рюкзаків для Національної гвардії, в якій замішаний син міністра внутрішніх справ Олександр Аваков.

Під час слухань у комітеті Верховної Ради глава НАБУ Артем Ситник заявив, що слідчі мають вичерпні докази по так званій "справі рюкзаків".

"В останні дні увага суспільства була прикута до подій, пов'язаних з розслідуванням так званої "справи рюкзаків". Дії НАБУ раніше жорстко критикували, були закиди щодо незаконності доказів. Тому я хочу повідомити, що той відеозапис, який став надбанням громадськості і був переданий НАБУ для дослідження, є належним і допустимим доказом у цій справі. Але це - не єдиний доказ", - сказав глава відомства.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк показала, як виглядала в 18 років: "Накладні вії і іконка"

Помер соліст "Піснярів" Леонід Борткевич

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Нова пошта повідомила про зміни в оплаті посилок: списуватимуть автоматично

Показати ще

Нагадаємо, що в "справі рюкзаків" фігурує Олександр Аваков, екс-заступник міністра Сергій Чеботар і представник фірми-переможця тендеру з постачання рюкзаків Володимир Литвин. Їх підозрюють в розтраті 14 мільйонів бюджетних коштів.

Холодницький про справу рюкзаків.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що співробітники Національного антикорупційного бюро закупили спортивні костюми у Володимира Литвина, який проходить у справі сина Олександра Авакова щодо закупівлі рюкзаків в 2014-2015 роках.

НАБУ закупило у Литвина спортивні костюми на загальну суму 170 449,86 гривень.

Згідно з оприлюдненою інформацією, закупівля відбулася, коли Литвин вже проходив по "справі рюкзаків". За тендерної документації, угоду підписали 10 квітня. Термін дії за даним договором почав діяти з 10 квітня 2017 року і закінчиться 31 грудня 2017 року.