Постраждала у ДТП в Харкові в жовтні 2017 року Жанна Власенко отримала 100 тисяч гривень компенсації від Олени Зайцевої. Дівчина просить суд стягнути аналогічну суму з другого водія Геннадія Дронова.

Про це повідомляє видання "NewsRoom".

Представники суду отримали від Власенко клопотання, в якому вона вказала, що один з обвинувачених виконав позовні вимоги в повному обсязі.

"Олена Зайцева виплатила 100 тисяч гривень і я більше не маю до неї претензій матеріального та морального характеру", - йдеться в документі від імені Власенко.

Адвокат постраждалої вказав, що водій, який скоїв ДТП, зобов'язаний відшкодувати завдані збитки незалежно від визнання ним провини. Суд задовольнив клопотання Власенко.

Постраждала Жанна Власенко на момент аварії була вагітною.

Популярні новини зараз
ТЦК отримали офіційний дозвіл запихувати чоловіків в автобуси – є певні умови "Київводоканал" дав споживачам кілька тижнів: якщо встановлено лічильник, зробіть це Українцям готують нове подорожчання: ще одна комунальна послуга зросте на 30% На картку пенсію не виплатять: у ПФУ назвали чіткі вимоги до банківського рахунку
Показати ще

Варто відзначити, що раніше у Харкові в Київському районному суді відбулося чергове слухання у справі ДТП за участю Олени Зайцевої та Геннадія Дронова.

Судді допитали свідків подій 18 жовтня 2017 року, серед них була й Ірина Рафікова, котра на момент зіткнення знаходилася в авто Дронова. Тоді вони зустрілися у кафе, близько 20:15. Перед аварією дівчина, котра сиділа позаду, дивилася у телефон і випадково помітила, що на них з великою швидкістю летить машина.

"Це було моментально. Коли ми вийшли з машини, збіглося багато людей, мені надали медичну допомогу (лікарні я відмовилася їхати) і потім повели на допит. У Дронова всі руки були в крові. Він переживав за людей, запитав у жінки, чи потрібна їй допомога", - розповіла Ірина.

Свідок стверджує, що на власні очі не бачила, на який саме сигнал світлофора рухався Дронов, але в момент проїзду перехрестя горів зелений.

Швидкість водій нібито не перевищував. Внаслідок ДТП Рафікова отримала струс мозку, розтягнення зв'язок шиї і гематоми, потім опублікувала у соціальній мережі фото після прийому у лікаря. Дівчина заперечує, що з Дроновим її пов'язували романтичні стосунки:

"Ми з ним знайомі близько півроку. До цього бачилися 3-4 рази, були в парку і в кафе. З моменту останньої зустрічі минуло близько місяця, я дні не вважала", - пояснила вона.

В свою чергу адвокат другої підозрюваної Олени Зайцевої впевнений: Рафікова була чи не єдиною, хто змінював свідчення. Це підтвердив і представник прокуратури, який пообіцяв детально проаналізувати свідчення дівчини на стадії дебатів. Як відомо, наступне засідання відбудеться 17 квітня.

Олена Зайцева вперше дала свідчення щодо жахливої аварії в Харкові

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у справі Зайцевої та Дронова спливла загадкова третя автівка.