Сьогодні в 14: 16 за єрусалимським та київським часом у храмі Гробу Господнього в Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь.

Подивитися на диво сходження вогню приїхали тисячі паломників з усього світу.

Від Благодатного вогню парафіяни запалювали зв'язки з 33 свічок – за кількістю років земного життя Ісуса Христа. Прямі трансляції з Храму Гробу Господнього вели грецькі, російські, українські та деякі інші телеканали.

Винос пасхального вогню символізує вихід з Гробу "Світла Істинного, тобто воскреслого Ісуса Христа. Перші письмові свідчення очевидців про чудесну появу "Святого Світла" у Гробі Господньому відносяться до IX століття.

Популярні новини зараз

Таксист Гювен не зміг забути поїздку з українкою і став надсилати їй свій "Bolt": "Хочу лизати тебе годинами..."

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Показати ще

Благодатний вогонь спецрейсом буде доставлений в Україну і переданий в храми і монастирі столиці та інших українських міст.

Існує повір'я: якщо б вогонь не зійшов, це стало б жахливою ознакою для всього людства. При цьому, за легендою, всі, хто знаходяться в храмі повинні були б загинути. Однак щороку вогонь сходить до зведеної в 1810 році Кувуклії, яка, до речі вперше за 200 років була реставрована.

Про чудо сходження благодатного вогню на Гробі Господньому відомо здавна, зійшовший вогонь володіє унікальною властивістю — він не обпікає перші хвилини.

Першим свідком сходження вогню був апостол Петро — дізнавшись про Воскресіння Спасителя, він поспішив до гробниці і побачив там, де лежало тіло, дивовижний світ. Дві тисячі років цей світ щороку сходить на Гробі Господньому Благодатним вогнем.

Чудо сходження Благодатного Вогню доступно кожному. Його можуть побачити не тільки туристи і паломники — воно відбувається перед лицем всього світу і регулярно транслюється по телебаченню і інтернету, на сайті Єрусалимського православного патріархату.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" напередодні Світлого Христового Воскресіння в храмі Гробу Господнього в Єрусалимі відбувається сходження Благодатного вогню. Російський телеканал показав на відео, як просто під час дійства невідомий у мікрофон з криком зізнавався у любові Путіну.

З акценту чути, що чоловік іноземець. Він кричав про те, що любить Путіна, любить Росію і росіян, при цьому розмахуючи свічкою в руці. Люди довкола стояли в подиві і сміялися.