Батько дворічного Жені, якого священик УПЦ МП відмовився відспівувати на похоронах, поділився подробицями дикої історії.Всього за 20 хвилин до початку церемонії священнослужитель розвернувся і пішов. Не зупинили його ні сльози матері, ні благання десятків родичів: малюка, хрещеного в церкві Київського патріархату, московський піп відспівувати не стане. Папа хлопчика Роман Поліщук розповів про той страшний день "Фактам"."Священика надіслало бюро ритуальних послуг, яке займалося похороном. У нас з дружиною на організацію похорону не було ні часу, ні сил. Загинула наша єдина дитина. Все сталося на моїх очах. Уявіть: напередодні Нового року, у всіх чудовий настрій. Разом з дружиною і маленьким Женею збиралися в гості до батьків. Ми з сином вийшли з під'їзду трохи раніше і чекали маму на ґанку. Пам'ятаю, показував Жені новорічну гірлянду. Раптом перед очима щось пролетіло. Я навіть не зрозумів, що сталося. Дивлюся: на асфальті лежить сусід. А під ним наш Женечка... Це була найстрашніша новорічна ніч в нашому житті", - розповідає вбитий горем батько.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський зізнався у готовності дати відсіч Росії: "Є підтримка"

Свинина зустріне великодні свята різким подорожчанням: скільки доведеться віддати за шашлик

Леся Нікітюк навчилася "керувати" чоловічою гідністю без штанів: "Коли дуже сумно"

Юний Андрійко залишився без ніг через скажену електричку і мріє лише про одне: "Це страшно, коли тобі 17"

Показати ще


"Як потім розповіла дружина, священик запитав у неї, чи хрещена дитина. Дружина відповіла, що хрещена. Священик запитав, чи є свідоцтво про хрещення. Дружина принесла. Коли священик побачив, в якому храмі було хрещено нашого сина, він закрив книжечку і сказав : "Ні. Ваша дитина не хрещена". Дружина здивувалася: як це? Священик не став детально нічого пояснювати. Сказав тільки, що церква, в якій ми хрестили Женю - це "псевдоцерква", "самозванці". У дружини почалася істерика. Вона в сльозах впала на коліна, просила священика не йти... Але він розвернувся і пішов. На очах у десятків людей, які прийшли попрощатися з нашим сином. Кажуть, священик може допомогти вилікувати душевний біль. В нашому випадку все було навпаки - ця людина наш біль тільки примножила.

Коли священик вийшов з під'їзду, я як раз під'їхав до будинку. Я віз тіло сина в машині ритуальної служби. Помітивши автомобіль, священик зупинився і сказав водієві: "Я йду. Нехай їде хтось інший". Мені на той час вже зателефонувала ридаюча дружина, і я насилу міг стримувати емоції. Вискочив з машини, почав кричати... Я його не бив. Хоча, скажу чесно, дуже хотілося.Коли дружина тільки розповіла про те, що сталося, ми по дорозі заїхали до церкви, яка була по шляху. Я тоді ще не зрозумів, в чому суть проблеми. Вийшло, що знову заїхав в церкву Московського патріархату. Але там священики вже, очевидно, були в курсі. Тому що, коли дядько забіг в храм і сказав, що нікому відспівати дитину, священики... розбіглися. Один просто пішов, інший сів в машину і поїхав. Зрештою в бюро ритуальних послуг знайшли священика з церкви Київського патріархату. Він приїхав і відспівав нашого Женю", - згадує чоловік.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що 31 грудня в Запоріжжі чоловік вистрибнув з вікна 8 поверху і впав на дворічного Женю, який як гуляв у дворі з батьком. На жаль, травми виявилися несумісні з життям.