Убитий горем батько невідспіваного немовляти розповів про відмову священика

поділитись
Відмова відспівувати дитини спровокувала скандал, про який заговорила вся Україна

Батько дворічного Жені, якого священик УПЦ МП відмовився відспівувати на похоронах, поділився подробицями дикої історії.



Всього за 20 хвилин до початку церемонії священнослужитель розвернувся і пішов. Не зупинили його ні сльози матері, ні благання десятків родичів: малюка, хрещеного в церкві Київського патріархату, московський піп відспівувати не стане. Папа хлопчика Роман Поліщук розповів про той страшний день "Фактам".



"Священика надіслало бюро ритуальних послуг, яке займалося похороном. У нас з дружиною на організацію похорону не було ні часу, ні сил. Загинула наша єдина дитина. Все сталося на моїх очах. Уявіть: напередодні Нового року, у всіх чудовий настрій. Разом з дружиною і маленьким Женею збиралися в гості до батьків. Ми з сином вийшли з під'їзду трохи раніше і чекали маму на ґанку. Пам'ятаю, показував Жені новорічну гірлянду. Раптом перед очима щось пролетіло. Я навіть не зрозумів, що сталося. Дивлюся: на асфальті лежить сусід. А під ним наш Женечка... Це була найстрашніша новорічна ніч в нашому житті", - розповідає вбитий горем батько.



"Як потім розповіла дружина, священик запитав у неї, чи хрещена дитина. Дружина відповіла, що хрещена. Священик запитав, чи є свідоцтво про хрещення. Дружина принесла. Коли священик побачив, в якому храмі було хрещено нашого сина, він закрив книжечку і сказав : "Ні. Ваша дитина не хрещена". Дружина здивувалася: як це? Священик не став детально нічого пояснювати. Сказав тільки, що церква, в якій ми хрестили Женю - це "псевдоцерква", "самозванці". У дружини почалася істерика. Вона в сльозах впала на коліна, просила священика не йти... Але він розвернувся і пішов. На очах у десятків людей, які прийшли попрощатися з нашим сином. Кажуть, священик може допомогти вилікувати душевний біль. В нашому випадку все було навпаки - ця людина наш біль тільки примножила.

Коли священик вийшов з під'їзду, я як раз під'їхав до будинку. Я віз тіло сина в машині ритуальної служби. Помітивши автомобіль, священик зупинився і сказав водієві: "Я йду. Нехай їде хтось інший". Мені на той час вже зателефонувала ридаюча дружина, і я насилу міг стримувати емоції. Вискочив з машини, почав кричати... Я його не бив. Хоча, скажу чесно, дуже хотілося.



Коли дружина тільки розповіла про те, що сталося, ми по дорозі заїхали до церкви, яка була по шляху. Я тоді ще не зрозумів, в чому суть проблеми. Вийшло, що знову заїхав в церкву Московського патріархату. Але там священики вже, очевидно, були в курсі. Тому що, коли дядько забіг в храм і сказав, що нікому відспівати дитину, священики... розбіглися. Один просто пішов, інший сів в машину і поїхав. Зрештою в бюро ритуальних послуг знайшли священика з церкви Київського патріархату. Він приїхав і відспівав нашого Женю", - згадує чоловік.



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що 31 грудня в Запоріжжі чоловік вистрибнув з вікна 8 поверху і впав на дворічного Женю, який як гуляв у дворі з батьком. На жаль, травми виявилися несумісні з життям.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
Запоріжжя, УПЦ МП, КП, відспівування, похорон дитини
В мережі опублікували відео доказ страшного свавілля в "ДНР"
0
0
01:45 23.07.2018
В наявності в авіакомпанії два літаки, вироблені в минулому столітті
0
0
01:09 23.07.2018
Чиновниця зазначила, що подібна дезинформація може поширюватися противниками змін
0
0
00:25 23.07.2018
Дивна подія сталася біля узбережжя Боніта-Спрінгс у Флориді
0
0
23:54 22.07.2018