В Херсоні група аферистів побила та пограбувала учасника бойових дій.

Про це повідомила керівник центру допомоги учасникам АТО при Херсонській ОДА Наталія Возаловська.

"До нас звернувся молодий чоловік (учасник бойових дій) і розповів, що вчора ввечері у нього викрали барсетку з документами, а також на автостанції підсіли два юнака і дівчина. Почали спілкуватися про те про се, потім дівчина попросила телефон, щоб зателефонувати, бо її "сів". Так як вони вже спілкувалися, той дав свій телефон. Дівчина почала ніби спілкуватися по телефону і стала відходити за станцію. На окрик хлопця віддати телефон, друзі дівчини перегородили йому дорогу і віддубасили", - описала вона обставини події.

Наталія Возаловська наголошує, що такі випадки непоодинокі. "Це відпрацьована схема, якою займаються аферисти на вокзалах та станціях. Не можна довіряти незнайомим людям. Про це дуже багато говорять, пишуть, оголошують на вокзалах. Будьте пильними!" - наголосила вона.

Як повідомляв "Знай.ua", 60-річний рибалка з Тернопільщини Михайло Дроздовський, який загинув, намагаючись врятувати трьох хлопчиків з річки Серет, виявився ветераном АТО.

Популярні новини зараз

Коляска з дитиною посеред дороги: у Запоріжжі аферисти вигадали новий ″розвод″

Головне за день середи, 1 квітня: українці атакують нардепів, влада обіцяє роздати по тисячі і закупити туалетного паперу

У Львові помер священик, "поцілований" Богом

Лікарня палає! У Києві моторошна пожежа, хворі тікають в одних капцях - кадри з вогню

Показати ще