60-річний рибалка з Тернопільщини Михайло Дроздовський, який загинув, намагаючись врятувати трьох хлопчиків з річки Серет, виявився ветераном АТО.

За інформацією ТСН, історію героя розповів його син. Дроздовський півтора року прослужив сапером у 14-м мотопіхотному батальйоні. Він відомий за позивним "Дід". З передевої чоловік повернувся без поранень.

"Він був такий відчайдушний, ніколи не думав про себе, а намагався комусь допомогти", - розповів про батька син Михайло.

Герой АТО кинувся у воду, де заборонено купатися, як тільки побачив там трьох хлопчиків. Чоловіку вдалося виштовхнути на берег двох дітей, намагаючись врятувати третю, він потонув разом з нею.

Популярні новини зараз
Виїзд чоловіків за кордон з 1 березня: як уникнути відмови на кордоні Оренда квартир за новими правилами: власникам житла готують приємні зміни ПриватБанк встановив суворі правила онлайн-оплат: не можна ігнорувати Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", українські воїни знищили блінтаж окупантів Донбасу поблизу Світлодарскої дуги.