Флот Військово-морських сил ЗСУ поповнять нові бойові одиниці. Крім іншого, в Україну приїдуть патрульні катери з США. Про це повідомив міністр оборони Степан Полторак.

Відповідну заяву міністр оборони зробив у неділю, 1 липня, під час церемонії в Одесі, яка присвячена Дню ВМС України.

"У 2018 році ВМС знайдуть бойові можливості, буде сформовано командування морських сил, командування морської піхоти, ми повинні завершити формування другої бригади морської піхоти. У цьому році, крім тих катерів, які тільки що ввели в бойовий склад, ми очікуємо отримання патрульних катерів від наших партнерів з США", - розповів Полторак.

Міністр пояснив, що в цьому році планується завершення будівництва десантно-штурмових катерів. Також продовжиться робота з будівництва корвета і з розробки і будівництва броньованих артилерійських катерів. Полторак зазначив, що для ВМС рік буде непростим, як і для сектору безпеки і оборони Збройних сил України.

"Ми всі разом поставили перед собою амбітні завдання – вступ до Євросоюзу і НАТО. Закон, який прийнятий Верховною Радою, "Про національну безпеку" – є дуже потужним сигналом і свідченням незворотності реформ, які відбуваються у секторі безпеки і оборони. Незворотності нашого шляху, який ми обрали для себе, – шляху демократичного суспільства", - підсумував міністр.

Популярні новини зараз

Курс валют на 21 липня: українці не зможуть повірити своєму щастю

Зеленський підписав надважливий указ для кожного українця: "Це реально зробити за три роки"

Kyivstar почав брати гроші за повітря, виправдання вражає цинізмом: "Сам, любий, сам"

Пішла з життя зірка серіалу "Каменська": друг, натхненник, вчитель

Показати ще

Дивіться військова техніка України на 2018 рік:

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" вперше за багато років у навчальному центрі "Десна" нарешті вдалося відновити практику подолання танками водних перешкод. На території парку танкового полку розміщений спеціалізований басейн. Напередодні його почистили, привели в порядок, щоб постійно була можливість для відпрацювання таких вправ.

"Т-64б і "Булат" загерметизували і підготували для подолання водних перешкод, оснастивши бронемашини трубами-лазами для екстреної евакуації екіпажу", - розповіли в навчальному центрі "Десна".