У Парижі 17 серпня відбулась робоча зустріч представників громадських організацій, які займаються удосконаленням податкового законодавства. На ній були присутні член Правління Асоціації платників податків України, радник Президента ВГО АППУ Поліна Колодяжна,член Правління Всесвітньої Асоціацї платників податків, Генеральний директор Французької Асоціації платників податків Іудо Бауфретон.

Про це повідомляється на сайті АППУ. Під час зустрічі презентували напрацювання, які мають удосконалити податкове законодавство України. Крім того, торкнулися теми налагодження взаємовідносин бізнесу із виконавчою та законодавчою владою, а також організації заходів із підвищення відповідальності платників податків та інше.

Іудо Бауфретон, у свою чергу, поділився досвідом, який має у цих питаннях французька Асоціація. Організація існує вже понад 27 років, а у її складі налічується більше 350 тисяч фізичних осіб. Асоціація доносить до влади вимоги французьких платників податків. Головне їх побажання – скоротити кількості урядовців, а їх кількість наразі становить майже 600 тисяч. Це притому, що у країні проживає майже 65 мільйонів населення. Від влади також вимагають скасувати субсидування приватних компаній з боку держави.

Не оминули на зустрічі й тему політичної ситуації у світі, відносини між країнами та українські реалії. Адже в Україні на сьогоднішній день триває війна, де гинуть українські захисники та мирне населення. В Європі з цією ситуацію не надто ознайомлені та майже нічого не знають про військовий конфлікт на Донбасі.

За підсумками зустрічі вдалося домовитись про співпрацю організацій та обмін досвідом. Крім того, Іудо Бауфретон пообіцяв обов'язково приїхати на регіональний форум Європейської Асоціації платників податків, який триватиме у Києві з 14 по 17 листопада 2017 року.

Популярні новини зараз

Катерина Бужинська готова до зустрічі Білого Бика, повз таку красу не пройде ніхто

У Чернівцях помер легендарний лікар, йому довіряли тисячі пацієнтів: "Пережив Чорнобиль"

Молоденька дружина Павліка показала розваги 54-річного чоловіка: "Спочатку банька, а потім..."

Святий Пантелеймоне, порятуй від хвороб! Потужна молитва від усіх недуг

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Україна зможе залучити міжнародних інвесторів, коли ухвалить новий Податковий кодекс.