Українське держпідприємство "Укроборонсервіс" презентувало новий зразок сучасного озброєння - автоматизований мінометний комплекс UKR-MMС. Його виготовляють на вітчизняних потужностях.

Про це повідомляє Ukrainian Military Pages. Допомогла у розробці автоматизованого міномета іспанська компанія Everis Aeroespacial у Defensa S.L.U. Головна перевага комплексу в його мобільності.

Він може уразити ціль з високою точністю і в мінімальний час, а потім швидко згорнутися й перебазуватися на нову позицію для виконання наступного вогневого завдання. Автоматизований міномет розмістили на платформі тактичного бронемобіля "Барс-8".

Популярні новини зараз

Григорій Решетник показав Злату Огнєвіч за лаштунками шоу "Холостячка": "Хто запалив їй ці іскри?"

Красуня Кендал Дженнер в коротенькому халатику зробила несподівану річ: "Королева оральної краси"

Олена-Крістіна Лебідь показала стрункого Розенка у відмінній формі - "Пакує купальник"

Українці дізналися стать дитини вагітної Каті Осадчої: "Хто має народитися?"

Показати ще

"Ми створювали UKR-MMС, в першу чергу, як високоточний засіб вогневої підтримки мотопіхотних підрозділів рівня рота-батальйон. Основними складовими елементами мобільного мінометного комплексу є система управління вогнем, апаратура управління, механізм приведення в бойове положення і наведення міномета, безпосередньо сам міномет — точніше, його ствол", — розповів про основні характеристики озброєння генеральний директор "Укроборонсервіс" Денис Шарапов.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в Україні представили сучасний бронетранспортер, який відповідає всім стандартам НАТО.