Найбільшу з часів Незалежності експозицію зброї та військової техніки представила Україна на міжнародній виставці оборонної промисловості IDEF 2017 в Стамбулі. Вона показала свій потенціал в авіації, артилерії, ракетній галузі та стрілецькій зброї.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

У Туреччині українці уклали кілька спільних проектів, що стосуються виробництва боєприпасів, підписали меморандуми про співпрацю в сфері авіоніки, навігації та виробництві нових літаків, передає Цензор.net.

Популярні новини зараз

Рада готує соцвиплати для "заробітчан": на руки – до 150 тисяч, хто отримає

Українці знайшли "діру" в тарифах на газ і воду перед опалювальним сезоном: звідки беруться "зайві" відсотки

Тимошенко у погонах "проїхалася" по залі Парламенту

Наталя Могилевська розповіла про "плагіат" Тіни Кароль: "Маю таку ще з 1998 року"

Показати ще

За словами Турчинова. Відвідувачів виставки неабияк зацікавив динамічний захист броні, що рятує військову машину від прямого потрапляння снаряда, розроблений українськими вченими. Резонанс також викликав безпілотний бронетранспортер "Фантом". Він здатний знаходити та знищувати цілі, вивозити поранених бійців навіть у найнебезпечніших умовах, проводити розвідку.

Увагу привернули до себе й нові розробки ДП «Антонов».

"Зараз в українській експозиціївперше продемонстровано нову якість - державне і приватне партнерство. Представлені нові спільні розробки і вироби державних і недержавних підприємств. Ми будемо підтримувати цю співпрацю і активно його розвивати", – наголосив секретар РНБО.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Олександр Турчинов пояснив, чому Україна втратила Крим.