Мати затриманого на Донбасі російського військового, який воював на боці терористів "ЛНР", Віктора Агеєва приїхала до України на побачення з сином.

Про це повідомили кореспонденти російських ЗМІ, які супроводжують жінку.

За словами журналістів, 21 липня близько 13 години вони перетнули українських кордон, де їх чекали представники нашої країни, які повинні супроводжувати до місця зустрічі.

Супроводжуючий додав, що у матері Агеєва Світлани не було закордонного паспорта, тому вона в'їхала не з російського боку, адже боялась, що російські прикордонники її не пропустять.


Популярні новини зараз

У Харкові помер відомий бізнесмен і друг Кернеса

В Україні зміняться правила проїзду для пільговиків - заява Мінсоцполітики

Влад Яма повідомив радісну новину, мріяв довгий час: "Є підозра, що..."

"Холостяк" Заливако вперше побачить дівчат без тонни макіяжу: "Я офігів!"

Показати ще

Українська сторона знала про ситуацію з документами, тому як виняток, дозволила вїхати за внутрішнім російським паспортом.

Також російський журналіст додав, що українські представники (імена яких не називає) пообіцяли влаштувати зустріч матері з полоненим найближчими днями.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", проти російського громадянина Віктора Агеєва, який примкнув до бойовиків на Донбасі, відкрили кримінальне провадження за статтею 258-3 ККУ про створення терористичної групи чи організації.