Федеральна служба безпеки Росії відправляла чолі окупаційної влади Криму Сергію "Гобліну" Аксьонову секретний лист, в якому був позначений трирічний план по відношенню до кримських татар. Про це повідомив Мустафа Джемілєв.

Народний депутат від фракції Блоку Петра Порошенка, а також лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв в інтерв'ю Укрінформу розповів, що таємний лист ними було перехоплено. Саме в ньому був позначений трирічний план ФСБ щодо кримських татар, щоб схилити їх до співпраці з окупаційною владою.

"З метою надання психоемоційного впливу на кримських татар, Меджліс кримськотатарського народу, які ведуть українську пропаганду і не визнають анексію рекомендується", - пишеться в листі зі слів Джемілєва.

В листі була дана інструкція, що потрібно робити для здійснення наміченого плану. Серед них масові обшуки під виглядом пошуку злочинців, фільтрації, арешти. Найбільш огидним Джемілєв назвав наказ активізації діяльності радикально налаштованих кримських татар патріотичних російських організацій.

Популярні новини зараз
Куди і коли "кине" мобіків путін з білорусі і які міста під загрозою: прогноз експерта Зеки, яких пригнав на війну "кухар" путіна пригожин, вже годують хробаків в українській землі: "Десь на Луганщині" Головне за 30 вересня: путін впав у марення, Зеленський подав заявку до НАТО, Каменських злила Ані Лорак, а Аліна Паш почула поклик Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

На думку лідера кримськотатарського народу це по суті наказ нацьковування російських фашистів на кримських татар та розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Джемілєв підкреслив, що не знає жодної цивілізованої країни, в якій би розгоралася міжнаціональна ворожнеча.

"Ми 13 березня цього року, коли збирали дипломатів, акредитованих у Києві, щоб проінформувати їх про ситуацію - ми це робимо щороку, ознайомили їх з цим документом. Я не знаю жодної цивілізованої країни, де на території, яка розглядається як своя, розгоралася б міжнаціональна і міжконфесійна ворожнеча. А в Росії це робиться на державному рівні", - зазначив він.

Раніше Джемілєв заявляв, що провідні країни не підуть на визнання Путіна нелегітимним президентом:

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" допитуваний, ім'я якого не називається, розповів, що він і якийсь Олександр Третьяков отримали від Еррола Велієва, помічника депутата Верховної ради Мустафи Джемілєва, завдання підпалити будинок муфтія Криму.