Стало відомо, що загинув військовий Об'єднаних сил, з якими втратили зв’язок під час виконання бойового завдання 8 серпня.

Про це проінформував представник прес-центру ООС, підполковник Анатолій Стельмах.

Відомо, військовий Дмитро Український у складі розвідувальної групи виконував завдання у "сірій зоні". Група потрапила в засідку, після чого основна частина почала відходити.

"З'ясувавши, що основна група відійшла й отримавши наказ на відхід, залишився посеред ворога й наказав відходити 19-річному розвіднику", - повідомив представник прес-штабу.

У 24-й ОМБр, де служив загиблий розвідник, більш детально розповіли про обставини смерті Дмитра Українського.

"8 серпня у складі групи виконував розвідувальне завдання в так званій сірій зоні. Будучи командиром групи прикриття, потрапивши у засідку, прийняв бій. Основна група, отримавши доповідь від Дмитра Українського про засідку, почала відхід, а він разом із побратимом, якому щойно виповнилося лише 19 років, вели бій з переважаючими силами противника. З'ясувавши, що основна група відійшла й отримавши наказ на відхід, залишився посеред ворога й наказав відходити 19-річному розвіднику", - йдеться у повідомлені бригади.


Кандидатуру військового подадуть на присвоєння йому державної нагороди посмертно.

Раніше Знай.ua писав, що стало відомо, що український патріот з окупованих територій "Necro Mancer" в соцмережах сепаратистів знайшов інформацію про загибель чергового запеклого бойовика ДНР.

Також ми писали, 8 серпня на Донбасі відбувся жорстокий бій, в результаті якого один захисник України загинув, троє отримали поранення.

Цю інформацію повідомляє прес-центр ООС.

За минулу добу було 44 порушення режиму припинення вогню.

Нагадаємо, один із проросійських найманців терористичного угрупування так званої "ДНР" стверджує, що ліквідований взимку 2017-го ватажок бойовиків "Сомалі" Михайло Толстих ("Гіві") насправді живий.

Він запевняє, що нібито "Гіві" колись виходив із ним на контакт особисто. Але швидше за все, підстав вірити бойовику немає взагалі – така версія може виявитися черговим способом залякування мирного населення Донбасу.