Колишній народний депутат від фракції "Свобода" і скандально відомий борець за українську мову Ірина Фаріон відзначилася черговим випадом на адресу російськомовних громадян України. Так, екс-нардеп порівняла російськомовних українців з представниками ЛГБТ-спільноти. Таку заяву вона зробила під час виступу на фестивалі в Холодному Яру. Фаріон також процитувала його на своїй сторінці в Facebook.

"Російськомовні українці нагадують мені ЛГБТ. Вони так само агресивно пропагують свою патологію здорового суспільства та намагаються його легалізувати", – зазначила екс-нардеп. Вона пояснила, що ця тема була однією з тез її виступу.

Після публікації у соціальній мережі Facebook фотографії з фестивалю і такого коментаря, відповідь не змусила себе чекати. У коментарях під постом Фаріон розгорілася справжня дискусія. Ось, що думають українці про порівняння російськомовних із сексменшинами:

"Якщо людина говорить російською, але все робить для України, працює, дбає про свій двір, не пройде байдуже повз тих, кого ображають, допоможе старому, то мені пофіг, якою мовою вона говорить. А ось той україномовний, який такого російськомовного принижує, готовий вигнати, побити - це людина з патологією. Суспільство не складається з однієї мови. Можна говорити українською і продати Батьківщину за гроші. А можна говорити по-російськи і віддати за Україну життя. Так хто тоді представник ЛГБТ?", - пише Reteyk Fuc.

Популярні новини зараз

Зима скасовується, але розслаблятися не варто: в Україні потеплішає до +18, скільки ще триватиме друге літо

Відпахав у колгоспі за мінімальну пенсію: у стажі українців знайшли хитру лазівку

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Показати ще

"Треба створити такі умови, щоб було незручно говорити мовою загарбників", "Мову держави треба знати", "Ірино, а ви вважаєте себе вихованою людиною, якщо незнайому людину ображаєте і посилаєте за те, що вона висловлює свою точку зору?", - пишуть інші учасники дискусії у соцмережі.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Фаріон влаштувала дикий ритуал, після голого шоу "Хамерманів". Українське суспільство не повинно допускати самовираження у формі оголеного виступу. Про це заявила екс-депутат від партії "Свобода", мовознавець і борець за українську мову Ірина Фаріон.