Екс-депутат ВР, член ВО "Свобода" Ірина Фаріон назвала позафракційного нардепа Надію Савченко "троянською кобилою".

"Це "троянська кобила", загнана в якості "многоходовочки" в Україну, починаючи з Майдану. На Майдані вона підтримувала "Беркут". Якщо наше суспільство настільки наївно, що вірило в ті вишиваночки і маєчки з тризубами, в яких вона ходила, тоді це суспільство і далі можна "розводити", - заявила вона в коментарі одному з українських телеканалів.

На думку Фаріон, Савченко нібито не володіє жодними навиками для того, аби бути власницею мандату.

Екс-депутат Ірина Фаріон

Популярні новини зараз
Тільки відпочили від пандемії: світ почав жахати новий вірус - симптоми ті ж, але летальний кінець за тиждень В Україні вирішили підняти мінімальну зарплату: буде дві хвилі Чоловік запросив 300 мільйонерів на весілля і не чекав на такі подарунки: лайфгак працює "Скарб" може знайтись у кишені кожного: які українські монети можна продати за нечувані гроші
Показати ще

"Важливо те, що вона стала політиком - це катастрофа. Важливим є те, що її завели в парламент і частина суспільства підтримує її сьогодні. Я б її етапувала в товарному вагоні назад до Путіна, як великий подарунок ", - підсумувала вона.

Савченко в СІЗО

Сестра Надії Савченко, Віра під час мітингу заявила про її погане самопочуття. За її словами, лікарі дають їй препарати від згущення крові:

"Історія повторюється, як було в Росії", - додала Віра.

28 березня Савченко офіційно підтвердила раніше озвучені плани по висуненню власної кандидатури на пост президента України в 2019 році.

Мітинг на підтримку Савченко

Відомо, що вона підозрюється в спробі організувати державний переворот. За даними українських правоохоронних органів, в рамках державного перевороту планувалося вбити перших осіб держави, в тому числі президента.

Дивіться: Фаріон про Савченко

Як повідомляв портал "Знай.ua", у справ Савченко спливли нові подробиці.