Фейгін відповів, чи готовий він тікати в Україну

Марк Фейгін, російський адвокат, розглядає різні варіанти на той випадок, якщо йому доведеться тікати з країни.

В інтерв'ю "Обозревателю" Фейгін сказав, що розглядає варіант втечі в Україну.

Коли йому задали питання, чи готовий він після позбавлення адвокатського статусу переїхати в Україну, Фейгін сказав:

"Я не виключаю жодних варіантів, але зараз мені складно відповісти. Мені там ніде жити, нікуди переселятися. Якщо це втеча – так, але простий переїзд – ні".

За словами російського адвоката, з його минулим, будь-яка країна надасть йому притулок беззастережно.

Популярні новини зараз
Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років" Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

"При моєму бекграунді я можу отримати притулок практично в будь-якій країні – і за океаном, і в Європі. У мене завжди була ця можливість. Але моя задача полягає не в тому, щоб кудись переїхати і натуралізуватися там. Я ніколи такої мети не ставив, інакше я б давно поїхав", - заявив він.

Для початку Фейгін бажає з'ясувати що які наміри має російська влада.

"Ми хочемо просто зрозуміти: чи дадуть взагалі жити в Росії людям з іншими поглядами. Зараз на це питання відповісти неможливо. Потрібен час", - підкреслив адвокат.

Крім того, він впевнений: позбавлення його статусу – "це попередження".

"Мене попередили, що далі – або тюрма, або їхати. Не треба бути наївним. Я сам захищаю людей і знаю, що означають ці меседжі, які вони посилають", - відмітив Фейгін.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", росіянина Марка Фейгіна, який представляє інтереси Романа Сущенко, а раніше – Надії Савченко, в РФ позбавили статусу адвоката. Він вважає, що це свідчить виключно про цілковитий контроль Кремля над усіма юристами.

"Адвокатського статусу мене позбавили за три твіту. Чого чекати від російської адвокатури вигнувся в поклоні перед Кремлем! Позорище", - написав він у своєму Twitter.

Також портал повідомляв про те, що 27 березня московський міський суд розпочав попередні слухання у справі українського журналіста Романа Сущенко, якого в Росії звинувачують у шпигунстві.

Марк Фейгін прогнозує, що судовий процес пройде швидко - приблизно 1 місяць, і вирок буде оголошено вже у травні.