Росіянина Марка Фейгіна, котрий представляє інтереси Романа Сущенка, а раніше – Надії Савченко, в РФ позбавили статусу адвоката. Він вважає, що це свідчить виключно про повний контроль Кремля над всіма юристами.

"Адвокатського статусу мене позбавили за три твіти. Чого чекати від російської адвокатури вигнувся в поклоні перед Кремлем! Позорище", - написав він у своєму Twitter.

Захисник Сущенка - більше не адвокат в РФ

Підтвердила цей факт і російський адвокат Сталіна Гуревич. Як виявилося, кілька днів тому рада Московської міської колегії адвокатів справді ухвалила рішення про позбавлення Марка Фейгіна адвокатського статусу з забороною на рік здавати іспит для його отримання.

Популярні новини зараз

Ломаченко після бою з Лопесом ліг під ніж хірурга - 12 раундів практично з однією рукою: "Відколов шматок..."

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Колишня дружина Притули розповіла про домашнє насильство: "Перший раз він вдарив мене..."

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Показати ще

У чому звинувачують?

Аргументували це тим, що нібито влітку минулого року Рада адвокатської палати винесла йому попередження "за образу колеги".  Тоді увагу привернули його пости в соціальних мережах, які "містили ненормативну лексику і розцінювалися як неприпустима для адвоката поведінка в публічному просторі". Принаймні, так характеризували це місцеві ЗМІ.

Відомо, що засідання ради проходило в закритому режимі, як розподілилися голоси - невідомо. Сам Фейгін заявив на раді, що термін давності щодо порушення закінчився і що він випустив в соціальній мережі всього три пости з нецензурною лексикою.  Опротестувати рішення екс-захисник Савченко може через суд.

Дивіться: Марк Фейгін прокоментував позбавлення його статусу адвоката

Як повідомляв портал "Знай.ua", Шевченківський районний суд Києва виніс нове рішення у справі народного депутата Надії Савченко. Згідно з рішенням, якщо слідчі не подадуть апеляцію, вони повинні будуть в найкоротші терміни повернути вилучене майно. Нещодавно Надія Савченко пройшла перевірку на поліграфі. Під час проведення експертизи у нардепки, зокрема, запитували чи збиралася вона добивати автоматами народних депутатів у парламенті після здійснення терористичного акту.