Про це під час акції на Майдані Незалежності повідомила сестра нардепа Віра Савченко.

Інформацію про продовження слідства підтвердила помічниця Савченко - Проторченко Тетяна, передає УНН.

"Слідство продовжили до шести місяців, хоча генпрокурор стверджував, що доказова база бездоганна і через кілька місяців справа буде в суді", - додала помічниця.

Щодо результатів проходження поліграфа, то їх не отримала ні нардеп, ні її захисники, стверджує Віра Савченко.

Популярні новини зараз

Ексдружина Потапа подарувала Дорофеєвій прощальний поцілунок у п'яту точку

Кума Дзідзьо Цибульська розставила ноги і дуже здивувалася: "Її немає. Не мочи штани"

Львів'янин з трояндами став на одне коліно в центрі міста, романтика зашкалює: "Будеш моєю дружиною?"

Красуня-донька Ольги Сумської оголила пишне декольте в сміливій сукні: "Ви про що подумали?"

Показати ще

"Ні їй (Надії Савченко. - Ред.), ні мені, ні адвокатам не надали результат. Крім того, як нам повідомили, - процедура ще буде продовжуватися", - додала сестра нардепа.

Як повідомляв "Знай.ua", 23 березня Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід для нардепа у вигляді утримання під вартою без права на заставу строком на 60 днів.

Їй інкримінують змову з головою Центру визволення полонених ГО "Офіцерський корпус" Володимиром Рубаном, ватажком "ДНР" Олександром Захарченко і "міністром доходів і зборів" "ДНР" Олександром Тимофеєвим з метою посягання на конституційний лад в Україні шляхом замахів на вище керівництво країни і здійснення терактів. У той же день нардеп оголосила, що розпочинає голодування.

Надія Савченко також пройшла перевірку на поліграфі і, нарешті, поліграфологи оголосили їх результати. З'ясувалося, що голодування нардепа України ніяк не відбилася на її кінцевих результатах. Крім того, вона була підготовлена, на відміну від 13 квітня, коли довелося перервати перевірку.

Виконавчий директор Всеукраїнської асоціації поліграфологів Володимир Ведмідь пояснив, що до проходження перевірки на поліграфі Савченко "4 діб вживала їжу". При цьому фахівець зазначив, що подібна експертиза проводиться виключно добровільно.

Ведмедь пояснив, що така експертиза буде ефективна і проводиться лише на підставі добровільної згоди об'єкта дослідження. Якщо ж такої згоди немає, то результати процедури сам досліджуваний досить легко може звести нанівець. У разі сміху, розмов, умисних надмірних вдихів, кашлю та інших зайвих рухів, результат спотворюється і подальше тестування просто марно. Зазвичай така процедура припиняється на цьому етапі.