Не за це стояв Майдан: в центрі міста пройшла акція на підтримку Савченко

поділитись
На Майдані Незалежності у Києві відбувається акція на підтримку депутата Надії Савченко, підозрюваної у підготовці теракту в центрі столиці

Близько двадцяти мітингарів зібралися біля стели Незалежності. Вони періодично кричать "Волю Савченко", тримають плакати з написами "Надія є" і "Свободу Савченко". Вони наголошують на заслугах депутата перед Україною, кличуть усіх, хто проходить повз, приєднатися до акції.

Цікаво, що біля стели триває і ще одне зібрання. Особи похилого віку, як передає видання, стоять на акції "Революція не закінчилася". Вони виступають за зміну влади і наголошують, що із закінченням Євромайдану революційні процеси продовжилися.


 
Нагадаємо, 22 березня Верховна Рада зняла із Савченко недоторканність і схвалила притягнення до кримінальної відповідальності й арешт.
 
Савченко звинувачують у підготовці масштабного теракту проти керівництва країни з метою державного перевороту. Голосувати проти Савченко депутатів переконало 30-хвилинне відео. На ньому вона разом зі своїм спільником Володимиром Рубаном у деталях планують терористичну атаку із тисячами жертв у Києві.

Надія Савченко пройшла перевірку на поліграфі і, нарешті, поліграфологи оголосили їх результати. З'ясувалося, що голодування нардепа України ніяк не відбилося на її кінцевих результатах. Крім того, вона була підготовлена, на відміну від 13 квітня, коли довелося перервати перевірку.

Виконавчий директор Всеукраїнської асоціації поліграфологів Володимир Ведмідь пояснив, що до проходження перевірки на поліграфі Савченко "4 доби вживала їжу". При цьому фахівець зазначив, що подібна експертиза проводиться виключно добровільно.

Ведмідь пояснив, що така експертиза буде ефективна і проводиться лише на підставі добровільної згоди об'єкта дослідження. Якщо ж такої згоди немає, то результати процедури сам досліджуваний досить легко може звести нанівець. У разі сміху, розмов, умисних надмірних вдихів, кашлю та інших зайвих рухів, результат спотворюється і подальше тестування просто марно. Зазвичай така процедура припиняється на цьому етапі.

Володимир Ведмідь стверджує, що є три фактори, які впливають на успіх тесту. Само собою, не остання роль відводиться хорошого фахівця, також важливо відмінний стан фізичного і психічного стану обстежуваного і, звичайно, рівень професіоналізму поліграфолога, який проводить дослідження.

Автор матеріалу: 
Катерина Санлитова
Теги: 
Савченко, Майдан
Вибір редакції, Політика
21.05.2018
Президент України Петро Порошенко анонсував для українців різкий стрибок мінімалки
0
0
08:20 21.05.2018
Рада вже найближчим часом може внести зміни до Конституції щодо перейменування Кіровоградської області в рамках закону про декомунізацію
0
0
07:23 21.05.2018
Жителі сильно здивуються такому настрою президента
0
0
05:45 21.05.2018
Російський олігарх Аркадій Ротенберг заявив, що Керченський міст до окупованого РФ Криму простоїть мінімум 100 років
0
0
05:15 21.05.2018
"Не приходячи у свідомість, керівник підрозділу бойовиків "Пятнашка" помер на операційному столі"
0
0
02:51 21.05.2018