Марк Фейгін днями був позбавлений статусу адвоката в Російській Федерації. Сьогодні стало відомо, що його все ж таки допустять до розгляду справи Романа Сущенко. Проте з одним нюансом.

Правозахисник Марк Фейгін позбувся статусу адвоката на території РФ, однак на своїй сторінці у Twitter сьогодні він зробив несподівану заяву. Виявилося, що Фейгіна допустили до розгляду справи журналіста Сущенко в якості іншої особи.

"Отже, я допущений судом до розгляду справи Романа Сущенко в якості іншої особи за ч. 2 ст. 49 КПК РФ. Також за ст. 18 "Про утримання під вартою..." Сущенко заявив клопотання про мій допуск відвідувань у в'язниці, як представника ЄСПЛ. Тепер я чекаю повернення мого статусу адвоката судом", - повідомляє Марк.

Нагадаємо, правозахисника українського журналіста в російському суді Марка Фейгіна, позбавили статусу адвоката. Чоловік упевнений, що адвокатського статусу його позбавили трьох повідомлень в Twitter. Після такого рішення Фейгін був змушений передати справу Романа Сущенко іншого адвоката, знайомому з процесом.

Популярні новини зараз
Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше
Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" Марк Фейгін, російський адвокат, розглядає різні варіанти на той випадок, якщо йому доведеться тікати з країни.

Коли йому задали питання, чи готовий він після позбавлення адвокатського статусу переїхати в Україну, Фейгін сказав:

"Я не виключаю жодних варіантів, але зараз мені складно відповісти. Мені там ніде жити, нікуди переселятися. Якщо це втеча – так, але простий переїзд – ні".

За словами російського адвоката, з його минулим, будь-яка країна надасть йому притулок беззастережно.

При моєму бекграунді я можу отримати притулок практично в будь-якій країні – і за океаном, і в Європі. У мене завжди була ця можливість. Але моя задача полягає не в тому, щоб кудись переїхати і натуралізуватися там. Я ніколи такої мети не ставив, інакше я б давно поїхав", - заявив він.

Для початку Фейгін бажає з'ясувати що ж маємо намір зробити російську владу.